Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Czy GoPro Hero3 Silver Edition jest warte zakupu?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czochu

Czochu

    Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów

    Napisano 26 sierpień 2013 - 20:46

    Witam. Nie bardzo wiem, gdzie mógłbym taki temat założyć, więc zakładam tutaj. Zastanawiałem się nad zakupieniem kamery wyczynowej gopro hero3 w wersji white bądź silver ( różnica tylko stu złotych). Nie wiem jednak, czy są one warte zakupu - nie potrafiłem takich informacji znaleźć ani na forach polskojęzycznych, jak i angielskojęzycznych. Kamera potrzebna mi jest do kręcenia materiału z tzw. offroadu, czyli jazdy terenowej i z podwodnych ujęć morskich.
    Jak uważacie, czy warto zakupić którąś z tych dwóch kamer?
    Pozdrawiam.

    #2 mikeMTB

    mikeMTB

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 7 postów

      Napisano 26 sierpień 2013 - 21:05

      Moim zdaniem, zdecydowanie Silver.

      #3 Michal

      Michal

        I'm a Pro!

      • Moderator
      • PipPipPipPipPip
      • 2037 postów
      • Miejscowość:Polska
      • Kamera:
        Hero 3 Silver
      • Karta pamięci:
        SanDisk Ultra 16GB (10)

      Napisano 26 sierpień 2013 - 21:18

      Nawet się nie zastanawiaj bierz silver! Sam mam silver'a a miałem hero 1 czyli white bez wifi! I powiem ze różnica jest przeogromna momentami!
      Rejestruj nie filmy lecz emocje

      #4 Czochu

      Czochu

        Member

      • Użytkownik
      • Pip
      • 13 postów

        Napisano 26 sierpień 2013 - 21:35

        A jak to się ma do black? Nie powiem że ciągnęłoby mnie to za budżet konkretnie te dodatkowe 700zł.
        Rozumiem że h3 nie potrzebuje nic dodatkowego żeby z tym wejść pod wodę?
        Zamierzam też kupić sobie jakiś uchwyt teleskopowy. Na stronie gohd kosztuje on 179zł, ale znalazłem inną aukcję.
        Co powiecie o tym: ?
        Chodzi tutaj o to, że kręcąc z auta w czasie wyprawy do tej pory, żeby nakręcić coś innych aut (wyprawa 5 aut) musiałem wchodzić na dach ze swoją kamerą i w czasie jazdy siedzieć na dachu, co do najwygodniejszych rzeczy nie należało. Taki wysięgnik załatwiłby sprawę, tylko czy ta "główka" w której jest kamera może być pod każdym kątem ustawiona? Nie chcę mieć np, pionowo nagranego obrazu itp. tylko wszystko normalnie, a jakby miało nie być możliwości, to byłby niemały problem z obracaniem tego - być może byłoby to nawet niemożliwe ;)

        #5 Michal

        Michal

          I'm a Pro!

        • Moderator
        • PipPipPipPipPip
        • 2037 postów
        • Miejscowość:Polska
        • Kamera:
          Hero 3 Silver
        • Karta pamięci:
          SanDisk Ultra 16GB (10)

        Napisano 26 sierpień 2013 - 21:59

        Tak na szybko powiem Ci że ja wziąłem między innymi Silver'a gdyż jest według mniej najbardziej korzystny! A jakość obrazu najlepsza w porównaniu z Blackiem i h2. Ale to tylko moje zdanie. Black jest fajny ale zastanów się czy potrzebujesz pilota itp. To twoja osobista decyzja zobacz porównania kamer i sam oceń.

        Co do nagrywania pod wodą GP ma wodoszczelną obudowę i ona załatwia całą sprawę!
        Rejestruj nie filmy lecz emocje

        #6 mistrzCK

        mistrzCK

          I'm a Pro!

        • Użytkownik
        • PipPipPipPipPip
        • 507 postów
        • Miejscowość:Kielce
        • Kamera:
          Hero2
        • Karta pamięci:
          Lexar 32 (10)

        Napisano 27 sierpień 2013 - 06:58

        Dołączona grafika
        Tabelaryczne porównanie powinno ci podpowiedzieć jakie są mniej więcej różnice między modelami i czemu są takie różnice w cenie.
        Wersja Silver ma takie same parametry jak Hero2, a wersja White to w zamierzeniu ma być pierwszy model kamery Hero. Dopiero wersja Black to prawdziwe Hero3.
        Zaletą wszystkich modeli Hero3 jest zintegrowane wifi oraz obudowa pozwalająca na ostre ujęcia podwodne (w poprzednich wersjach opcje do dokupienia).
        Jeśli kamera ci jest potrzebna super bardzo, to poświęciłbym te parę złotych więcej i kupił wersję Black. Nie będziesz kupował tej kamery co roku, a posłuży ci pewnie parę lat, więc chyba warto dopłacić i mieć najlepszy w tym momencie dostępny produkt na rynku. Chodzi o możliwości nagrywania oraz wyposażenie.
        Jeśli nie potrzebujesz kamery na gwałt poczekaj, bo prawdopodobnie w okresie świątecznym będzie miała premierę Hero4.
        Prawdopodobnie też będą 3 lub 4 rodzaje, większy wybór, a nawet jeśli nie zdecydujesz się na wersję Hero4, to Hero3 Black powinna spaść ostro na cenie.
        Pozdrawiam


        Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →