Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Wysietlacz padł przy HERO3 SILVER


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MOTOKASTADETOX

MOTOKASTADETOX

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 4 postów

    Napisano 09 wrzesień 2013 - 17:29

    Witam wszystkich użytkowników kamery HERO3.Mam na imię Arek i trafiłem tutaj gdyż jestem posiadaczem a zarazem użytkownikiem właśnie takiej kamery HERO3 SILVER. Kamerę używam do jazdy na motocyklu ( szlifierka ) w rożnych okolicznościach ( na torach , na ulicach itd . użytkowałem ją nawet przy nurkowaniu oraz skoku w tandemie ) ale głównie kamera używaną jest przy ekstremalnej jeździe motocyklem. Mam problem ponieważ ostatnio na autostradzie kamera odpięła się przy prędkości 260h i poleciała.No jakimś cudem udało mi się ją znaleśc ponieważ przyznam się szczerze liczyłem że obudowa przetrzyma ten upadek i kamera będzie działała dalej.No i ku mojemu zdziwieniu kamera działa dalej ( nagrywa ) jest trochę poturbowana ponieważ pomimo szczelnej obudowy i tego podwójnego zabezpieczenia niestety wydostała się na zewnątrz z obudowy. Z obudowy odpadła tylna ścianka. Co do kamery tak jak wcześniej wspomniałem to działa ale jest małe jedno ale ( w kamerze nie działa ten wyświetlacz ) I tu mam pytanie ponieważ usterka nie podlega gwarancji a chciałbym naprawić . Czy jest jakiś serwis w naszym kraju gdzie mógłbym to naprawić. Bo z tego co już zdążyłem się zorientować to kompletnie nigdzie nie naprawiają tych kamer.Jeżeli jest to prawdą to jestem zdegustowany oraz nasuwa mi się pytanie do dystrybutora tych kamer w naszym kraju ( gdzie ludzie mają to naprawiać po skończeniu okresu gwarancyjnego tych kamer )

    #2 Ro83rt

    Ro83rt

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 224 postów
    • Miejscowość:TM
    • Kamera:
      GoPro Hero3 White
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB (10)

    Napisano 09 wrzesień 2013 - 17:36

    Tutaj masz poradnik jak ją rozebrać:


    jeśli masz trochę wprawy to zrobisz to bez problemu i zobaczysz co tam się stało w środku. Być może tylko coś się wypięło i rozłączyło. Ewentualnie zawsze możesz kupić inny/używany wyświetlacz i wymienić.

    #3 MOTOKASTADETOX

    MOTOKASTADETOX

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 4 postów

      Napisano 09 wrzesień 2013 - 20:46

      U mnie jest definitywna kaplica. Taśma się urwała.Nie jestem w stanie tego zrobić. Po prostu kompletnie się na tym nie znam. Ale bardzo dziękuje za odp .


      Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →