Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro 3 Silver czy MagiCam SD21?


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Królik

Królik

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 4 postów

    Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:01

    Hej!

    Zastanawiam się zakupem GoPro Silver, ale przeglądalem też inne kamery i trafiłem na kamerkę AEE MagiCam SD21. Parametry ma bardzo podobne jak Silver, a dodatkowo ma w zestawie wyświetlacz i pilot. Ale GoPro to jednak GoPro, sam już wiem... Macie jakieś doświadczenia z tą kamerą MagiCam?

    #2 Michal

    Michal

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2037 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera:
      Hero 3 Silver
    • Karta pamięci:
      SanDisk Ultra 16GB (10)

    Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:16

    No więc tak bez dwóch zdań bierz GP! Magi cam to no name z nazwą :) To parę kamer które różnią się brandem między sobą. Hama to chyba to samo i jeszcze pare firm. Ceny są chyba podobne więc nie ma co az tak wybierać. A z MagiCam pewnie nie wiele osób miało do czynienia! Kolejna kwestia czytałem gdzieś i wcale by mnie to nie zdziwiło że filmiki są porównywane np Gp z Magi cam i film z Gp jest celowo pogarszany. Do sedna nie patrz też na jakość filmów na yt czy viemeo. Strasznie tną jakość.
    Rejestruj nie filmy lecz emocje

    #3 xamil

    xamil

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 186 postów
    • Kamera:
      GoPro3 White
    • Karta pamięci:
      SanDisk 16GB c.10

    Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:37

    Jak chcesz porównać jakość obu kamer to włączyć nagrywanie w 720p i 1080p i surowy plik wrzucić na serwer (nie na YT czy coś) i obejrzeć na komputerze :)

    #4 Królik

    Królik

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 4 postów

      Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:15

      Chętnie bym to zrobił, ale póki co nie mam tych kamer, więc trudno będzie :D

      #5 Królik

      Królik

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 4 postów

        Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:28

        Btw znalazłem na forum post Driftu, że testowali tą nową kamerę i jest ok, więc może się jednak skuszę. Skoro konkurencja się wypowiada pozytywnie, tocoś w tym chyba jest.

        #6 Michal

        Michal

          I'm a Pro!

        • Moderator
        • PipPipPipPipPip
        • 2037 postów
        • Miejscowość:Polska
        • Kamera:
          Hero 3 Silver
        • Karta pamięci:
          SanDisk Ultra 16GB (10)

        Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:45

        Ale oni też mają tą kamerę w swoim portfolio sprzedaży więc czy kupisz u nich tą czy tą i tak zarabiają. Ale z drugiej strony wrzuć swoją recenzję na forum :) - jak ją zakupisz oczywiście :)
        Rejestruj nie filmy lecz emocje

        #7 Królik

        Królik

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 4 postów

          Napisano 27 wrzesień 2013 - 20:11

          To jak to Drift sprzedaje kamery innej marki? :o W każdym razie poszukam jeszcze jakichś informacji i ostatecznie mam zamiar się zdecydować na początku przyszłego miesiąca. Jeśli wybiorę MagiCam to postaram się coś potem stworzyć (w sensie recenzję;))


          Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →