Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Problem z odczytem plików - w kamerze są, w komputerze nie.


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebaa

Sebaa

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 3 postów

    Napisano 08 październik 2013 - 10:49

    Witam,

    nie mogę zgrać materiału z kamery na komputer, polega to na tym, że materiał jest widziany przez kamerę - mogę go odtworzyć na monitorze za pomocą kabla microHDMI - HDMI albo na telefonie z pomocą aplikacji GOPRO. Natomiast kiedy kartę wkładam do czytnika w kompie lub podpinam kamerkę na kablu USB to wyskakuje komunikat, że karta nie jest sformatowana i czy chcę sformatować. Próbowałem zgrać pliki na telefon z pomocą tej aplikacji GOPRO, ale raz że trwa to w nieskończoność, a dwa to większe pliki nie zgrywają się i jest informacja o błędzie. Kamera to BE, a karta Samsung 64 GB. Ktoś się spotkał z takim problemem albo wie jak to obejść?

    Pozdrawiam

    #2 Ro83rt

    Ro83rt

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 224 postów
    • Miejscowość:TM
    • Kamera:
      GoPro Hero3 White
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB (10)

    Napisano 08 październik 2013 - 11:06

    Miałem to samo tyle, ze w sandisku 32 gb. U mnie pomogła zabawa z programem testdisk jednak odzyskałem tylko 50% danych. Potem sformatowalem kartę i do dziś już działa bez problemów.

    #3 Sebastian

    Sebastian

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 853 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera:
      3BE/3BE+
    • Karta pamięci:
      16/32/64

    Napisano 08 październik 2013 - 12:46

    Mam tą samą kartę i ten sam kłopot który GoPro nie wie jak rozwiązać. Po prostu nie formatuj karty przez kamerę a jedynie z systemu i wszystko będzie działało prawidłowo.

    Wysyłane z mojego HTC One dual sim za pomocą Tapatalk 2

    Pozdrawiam

    Sebastian


    #4 Guest__*

    Guest__*
    • Guests

    Napisano 09 październik 2013 - 08:26

    Witam,

    nie mogę zgrać materiału z kamery na komputer, polega to na tym, że materiał jest widziany przez kamerę - mogę go odtworzyć na monitorze za pomocą kabla microHDMI - HDMI albo na telefonie z pomocą aplikacji GOPRO. Natomiast kiedy kartę wkładam do czytnika w kompie lub podpinam kamerkę na kablu USB to wyskakuje komunikat, że karta nie jest sformatowana i czy chcę sformatować. Próbowałem zgrać pliki na telefon z pomocą tej aplikacji GOPRO, ale raz że trwa to w nieskończoność, a dwa to większe pliki nie zgrywają się i jest informacja o błędzie. Kamera to BE, a karta Samsung 64 GB. Ktoś się spotkał z takim problemem albo wie jak to obejść?

    Pozdrawiam



    Jaki masz system operacyjny na komputerze i serwis pak?

    #5 Sebaa

    Sebaa

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 3 postów

      Napisano 09 październik 2013 - 08:30

      Jaki masz system operacyjny na komputerze i serwis pak?



      Hello,

      mam Win XP proff z SP3. Trochę w międzyczasie sam szukałem i trafiłem na informacje o poprawce exFat, ale nie wiem czy to rozwiąże mój problem. Nie mam teraz tej karty przy sobie. Dodam, że mam jeszcze inną kartę Sony 16 GB (class 10) i tam nie ma żadnego problemu.

      Pozdrawiam

      #6 Sebaa

      Sebaa

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 3 postów

        Napisano 09 październik 2013 - 18:07

        Hello,

        Rozwiązałem mój problem - pomogło zainstalowanie poprawki nr KB955704-x86-PLK i teraz karta i wszystkie pliki są widoczne. Przepraszam za post pod postem, ale może komuś jeszcze się to przyda.

        Pozdrawiam


        Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →