Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro - nagrania bez konwersji - wszystkie modele


27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 08 luty 2014 - 17:45

W porównaniu do tego co widziałeś luknij jakikolwiek film z YT :) To jest dopiero różnica :)


  • MateuszGoPro przyznał pochwałę

Rejestruj nie filmy lecz emocje / Nie oglądaj filmów, spróbuj zrobić to sam żyj, zacznij żyć!

 

 


#22 MateuszGoPro

MateuszGoPro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero3+
  • Karta pamięci: 32GB

Napisano 08 luty 2014 - 23:00

W porównaniu do tego co widziałeś luknij jakikolwiek film z YT :) To jest dopiero różnica :)

Gdzie tu sens i logika? To jest czyste zagranie marketingowe a ludzie bez zastanowienia kupują Black przy którym nie używają połowy funkcji :)
Jakie to śmieszne gdy ktoś kupuje blacka i nie korzysta z ProTune i do tego próbuje wymienić się z kimś na Silver:D Nie oszukujmy się ale Black nie jest dla przeciętnego Kowalskiego.



#23 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 08 luty 2014 - 23:10

Ha nie ty pierwszy tą Amerykę odkryłeś :D A wiesz jak się sprzedaje proszek do prania tak samo! Dla mnie najlepszym asem Blacka jest 4k. Z 15 czy 17 klatkami na sekunde. Gdzie plynny obraz zaczyna się od 24 klatek na sekundę :)

Wiesz tak już bardziej serio pisząc. Wyszło Hero 3 Black :D Szał ciał itp. Wszyscy pod jarani. Poczekałem aż black pojawi się faktycznie u ludzi. I tutaj pojawiła się wielka klapa. Silver w porównaniu dawał czy też daje o wiele lepszą jakość filmów. Ruti ostatnio napisał na forum chyba nawet w tym topicu swoje żale aż freeway mój odpisało iż Blacka wymaga ingerencji w film obrabiając go na kompie. I piszę tutaj o pliku nie z protune :)
  • Dajczu i MateuszGoPro przyznali pochwałę

Rejestruj nie filmy lecz emocje / Nie oglądaj filmów, spróbuj zrobić to sam żyj, zacznij żyć!

 

 


#24 MateuszGoPro

MateuszGoPro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero3+
  • Karta pamięci: 32GB

Napisano 08 luty 2014 - 23:10

Prawie się nabrałem na zagranie GoPro :D
Dziwi mnie to, że ludziom nie szkoda pieniędzy. Zamiast czytać i oglądać filmy przed zakupem kamery oni wchodzą do mediamarkt i kupują blacka za 1900zł, gdzie na internecie w polskim sklepie z gwarancją 24msc można kupić za 1700-1750zł.
Ale to już nie mój problem :D

Zauważyłem też, że obrońcy Hero3 Black i Black Plus piszą, że ''Silver ma nowszy soft i dlatego ma lepszą jakość. Black po update softu deklasuje rywali'' . Wątpię, że nowy soft wniesie wodotryski. Nie oszukujmy się, ale albo to był zamierzony cel marketingowy, albo GoPro znowu dało klapę wydając wersję Black tym razem w wersji Plus.


  • Dajczu przyznał pochwałę

#25 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 08 luty 2014 - 23:24

Wiesz nawet tutaj na forum każdy chwali swoje :) I każdy będzie i tak za Blackiem. Wiesz kiedyś była taka lustrzanka Sony a200 swojego czasu za 1200zł albo i mniej. Dawała lepszy obrazek jak droższe modele :) Sztuką jest znaleźć takie nie marketingowe niuanse występujące na rynku :D
Wiesz no jakimś bajerem tą kamerę trzeba sprzedać :D Canon ma dwa modele Ultra kamer z których jedna kosztuje 100 000 zł a druga 150 000 zł. Różnią się jedynie firmware kamery. Można było by pisać i pisać.

Rejestruj nie filmy lecz emocje / Nie oglądaj filmów, spróbuj zrobić to sam żyj, zacznij żyć!

 

 


#26 AdiGoPro

AdiGoPro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Miejscowość:Piotrków Trybunalski
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: 32 GB Good Ram Class 10

Napisano 16 marzec 2014 - 09:29

GoPro Hero 3+ Silver 



#27 alvinek

alvinek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Hero 3 White
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 22 kwiecień 2014 - 10:25

Witam serdecznie.

 

Czy ktoś mógłby zrobić jakiekolwiek nagranie Silver+ w jakości 720@30fps i wrzucić surowy plik na zippyshare (najwygodniej).

 

Dziękuje.



#28 Radeon

Radeon

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Miejscowość:poznan
  • Kamera: gph3w
  • Karta pamięci: sandisk 32Gb cl10

Napisano 25 kwiecień 2014 - 09:30

GoPro HERO 3 White Edition (v03.00) NTSC

1080-30
920-30
720-60
720-30
480-60




Wróć do Porady, triki, ulepszenia - wszystkie modele · Następny nieczytany temat →