Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Gopro Hero 3 Black sam się włącza


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 omen1975

omen1975

    Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

    Napisano 14 październik 2013 - 13:56

    Witam. Mam pytanie techniczne dot samoistnego włączania się kamery. Występuje ono od czasu do czasu nieregularnie i nie mam pojęcia od czego jest zależne. Po zakupie machiny zaktualizowałem soft do wersji 3.0. Problemów żadnych nie było. Jakiś czas temu pojechałem na wycieczkę rowerową z naładowaną do pełna baterią ale po wyjęciu kamery okazało się, że jest całkowicie rozładowana. Mam zawsze ze sobą powerbank-a oczywiście no ale nie o to tu chodzi. Kamera ma rózne zachcianki - teraz włącza się sama co 10 minut. Po wyjęciu baterii i ponownym zainstalowaniu czas ten się zmienia ale auto-włączanie w ogóle nie występuje. Jak napisałem wcześniej nie mogę tu się doszukać żadnej prawidłowości ani tez zależności. Czytałem na innych forach dyskusyjnych o takim stanie kamerki ale nie doszukałem się żadnej jednoznacznej odpowiedzi związanej z tym czemu tak się dzieje.
    Czy ktoś z Was ma/miał już podobny problem ?

    #2 Ro83rt

    Ro83rt

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 224 postów
    • Miejscowość:TM
    • Kamera:
      GoPro Hero3 White
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB (10)

    Napisano 14 październik 2013 - 14:00

    Oddaj na gwarancje jeśli jeszcze masz.

    #3 omen1975

    omen1975

      Member

    • Użytkownik
    • Pip
    • 16 postów

      Napisano 14 październik 2013 - 14:06

      Mam ale wolałbym najpierw samemu pokombinować. Być może to kwestia nowego softu bo z tym który był w oryginale takich akcji nie było. Podmienię najpierw na ten poprzedni i zobaczę jak kamerka będzie się zachowywała.

      #4 LeoDogg

      LeoDogg

        I'm a Pro!

      • Użytkownik
      • PipPipPipPipPip
      • 983 postów
      • Miejscowość:Ciechanów
      • Kamera:
        GoPro 3 Black
      • Karta pamięci:
        Sandisk Extreme 32 GB

      Napisano 14 październik 2013 - 14:40

      Egzorcyzsta - a jak nie pomoże to gwarancja ;)

      Ja i cała ta moja twórczość ;)

       




       


      #5 omen1975

      omen1975

        Member

      • Użytkownik
      • Pip
      • 16 postów

        Napisano 16 październik 2013 - 10:06

        Podmieniłem soft na ten , który pierwotnie był w Gopro w momencie zakupu i problem zniknął. Potem znowu wrzuciłem aktualizacje i zauważyłem, że samoistny autostart kamerki nastepuje tylko wtedy kiedy ma włożoną czystą kartę pamieci. Po zrobieniu jednego zdjęcia lub nakręcenia filmu o dowolnej długości już się sama nie włącza. Dziwna to sprawa ale jak widać jest kwestią oprogramowania a nie wadą telefonu. Już się bałem, że coś popsułem ;-)

        #6 ruti

        ruti

          Wyjadacz

        • Użytkownik
        • PipPipPipPip
        • 308 postów
        • Miejscowość:Stalowa Wola
        • Kamera:
          GoPro Hero 3 Black
        • Karta pamięci:
          64

        Napisano 16 październik 2013 - 10:23

        to telefon czy kamera? :)
        "Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

        #7 omen1975

        omen1975

          Member

        • Użytkownik
        • Pip
        • 16 postów

          Napisano 16 październik 2013 - 10:31

          Przepraszam, chodziło oczywiście o kamerę. W tym samym czasie zmieniałem też soft w telefonie i stąd pomyłka w tekście. Poprawiłem już.


          Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →