Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

gopro hero hd1 a wyświetlacz lcd


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DARQ

DARQ

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 8 postów

    Napisano 16 październik 2013 - 08:33

    Witam wszystkich forumowiczów. Trafiłem tutaj bo poszukuję informacji na temat pewnego problemu z lcd bacpac. Od niedawna jestem posiadaczem tego wyświetlacza i dosłownie po kilku użyciach wyświetlacz przestał działać. Nastąpiło to w momencie kiedy kamera się automatycznie wyłączyła po dwóch minutach. Po ponownym włączeniu kamery wyświetlacz już nie chcę się włączać. Po dłuższym wciśnięciu klawisza play na lcd mały ekran wyświetla ply a lcd pozostaje czarny tylko lekko podświetlony. czytałem w necie że do ponownego obudzenia wyświetlacza potrzebne jest gopro 2 z softem v70 a może ktoś zna jakiś sposób żeby uruchomić lcdczy użyciu gopro hero hd 1

    #2 DARQ

    DARQ

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 8 postów

      Napisano 31 październik 2013 - 08:43

      Widzę, że brak odzewu w mojej sprawie. To może z innej beczki czy jest na forum ktoś z okolic Piaseczna kto ma hero hd2 z nowym softem i mógłby mi pomóc obudzić moje LCD.

      #3 ruti

      ruti

        Wyjadacz

      • Użytkownik
      • PipPipPipPip
      • 308 postów
      • Miejscowość:Stalowa Wola
      • Kamera:
        GoPro Hero 3 Black
      • Karta pamięci:
        64

      Napisano 31 październik 2013 - 09:26

      a pisales do freeway ?
      "Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

      #4 DARQ

      DARQ

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 8 postów

        Napisano 31 październik 2013 - 12:20

        Tak ale na razie brak odzewu
        Odpowiedzieli
        "Można spróbować podłączenia lcd z wciśniętym przyciskiem na lcd. Jeżeli to nic nie da to pozostaje reklamacja."
        Tylko problem w tym że ja swój lcd kupowałem z allegro a proponowane rozwiązanie jest sugerowane przez support gopro tyle że dla HD2


        Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →