Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Akcesoria XREC Allegro


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Huberto203

Huberto203

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera:
    Hero 3 BE
  • Karta pamięci:
    Sandisk 32GB 10

Napisano 17 październik 2013 - 18:46

Witam, prawdopodobnie jutro dojdzie do mnie moja nowa kamera GoPro Hero 3 BE, otóż moim zdaniem w zestawie nie ma zbyt wielu akcesoriów a koszty oryginalnych są na prawdę wysokie postanowiłem poszukać na allegro tańszych zamienników. Natrafiłem na aukcje gdzie widnieją akcesoria firmy XREC.





i wiele innych... Otóż pytanie kieruję do was drodzy forumowicze, jak widać ceny nie są aż tak straszne w porównaniu do oryginałów no ale mam pytanie jak z jakością takowych mocowań, przylepców, szelek itp. Zależy mi na tym aby wszystko się solidnie trzymało gdyż chcę mieć pewność że kamerka będzie cały czas bezpieczna i nie będzie narażona na to że można ją zgubić. Proszę o wypowiedzi osoby które miały styczność z tego typu akcesoriami a najlepiej z tą konkretną firmą. Pozdrawiam

Jeśli umieściłem post w złym dziale to przepraszam, jestem tu nowy.

Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


#2 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2037 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera:
    Hero 3 Silver
  • Karta pamięci:
    SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 17 październik 2013 - 18:52

Wszystko zostało opisane w temacie tanich akcesoriów! Myślę że warto :) Ale parę zastrzeżeń jest ale spokojnie możesz je nabyć za tą cenę warto. Luknij wspominany temat.
Rejestruj nie filmy lecz emocje

#3 Ludek

Ludek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 3 postów

    Napisano 18 październik 2013 - 12:21

    Huberto203 kup sobie Camera tethers, najlepiej zamiennik ale z przylepcem 3M. Kosztuje ok 15zł. Taniocha a nie musisz się martwić o sprzęt :-) mi już raz uratował życie kamerki. Akcesoria firmy XREC polecam. Sam używam i jestem zadowolony.

    #4 Huberto203

    Huberto203

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 278 postów
    • Miejscowość:Rzeszów
    • Kamera:
      Hero 3 BE
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB 10

    Napisano 18 październik 2013 - 12:49

    Właśnie a to zabezpieczenie jak się mocuje ten sznurek ? Do któregoś z przegubów może być ?

    Właśnie niedawno odebrałem kamerkę, wszystko ładnie rozpakowałem i zastanawiam się nad przyklejeniem tego zaokrąglonego przylepca na mój kask motocyklowy. Powiedzcie mi proszę czy powierzchnie wcześniej odtłuścić i czym najlepiej, i czy taki oryginalny przylepiec da mi gwarancję że kamerka nie wypnie się nawet przy 200km/h ?? Czy lepiej to zabezpieczenie też dokleić obok ?

    Mam jeszcze pytanie czy z GoPro mogę korzystać np na basenie gdzie woda jest chlorowana itp ? Nie uszkodzi się obudowa ani nic ?

    Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


    #5 ruti

    ruti

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 308 postów
    • Miejscowość:Stalowa Wola
    • Kamera:
      GoPro Hero 3 Black
    • Karta pamięci:
      64

    Napisano 18 październik 2013 - 13:13

    co do basenu bardziej balbym sie o uszczelke niz obudowe, pokazdym uzyciu sciagnij i przemyj pod bierzaca woda
    "Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

    #6 Huberto203

    Huberto203

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 278 postów
    • Miejscowość:Rzeszów
    • Kamera:
      Hero 3 BE
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB 10

    Napisano 18 październik 2013 - 13:15

    A jak chlor może wpłynąć na uszczelkę? Proszę jeszcze o odpowiedź na moje wcześniejsze pytania.

    Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


    #7 LeoDogg

    LeoDogg

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPipPip
    • 983 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera:
      GoPro 3 Black
    • Karta pamięci:
      Sandisk Extreme 32 GB

    Napisano 18 październik 2013 - 14:02

    Gwarancji 100% nikt ci nie da, że przylepiec nie odpadnie. Po użyciu kamerki w wodzie chlorowanej, czy też słonej jak już przeschnie to wyjmij kamerkę z obudowy i obudowe przepłucz pod wodą z kranu, szcżególnie uszczelkę.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #8 Huberto203

    Huberto203

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 278 postów
    • Miejscowość:Rzeszów
    • Kamera:
      Hero 3 BE
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB 10

    Napisano 18 październik 2013 - 14:15

    A jeśli dodatkowo zamontuję Camera tethers to już będę pewniejszy prawda? Jak z przyklejeniem tego przylepca. Zauważyłem że wstępnie przykładając go do kasku ciężko znaleźć miejsce w którym będzie on 100% przylegał do jego powierzchni. Czy może on lekko jakoś odstawać czy klej się z czasem jakoś dopasuje ? Jak przygotować powierzchnię przed przyklejeniem przylepca.

    Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


    #9 LeoDogg

    LeoDogg

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPipPip
    • 983 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera:
      GoPro 3 Black
    • Karta pamięci:
      Sandisk Extreme 32 GB

    Napisano 18 październik 2013 - 17:19

    Są filmy tutoriale na YT jak przygotować kask do naklejenia przylepca. Polecam przedtem przetrzeć miejsce naklejenia acetonem albo beznyną ekstrakcyjną. Tylko uważaj żeby nie zniszczyć tym powierzchni. Linka zapasowa na pewno zwiększa bezpieczeństwo mocowania kamerki. Ważne też jest miejsce gdzie ją nakleisz, opory powietrza tip. Do tego przylepiec zanim zacznisze montować do niego kamerk powinien odczekać około 24 h.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #10 Huberto203

    Huberto203

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 278 postów
    • Miejscowość:Rzeszów
    • Kamera:
      Hero 3 BE
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB 10

    Napisano 18 październik 2013 - 17:46

    To w takim razie gdzie powinno się umieszczać tą zapasową linkę "w porównaniu" do przylepca na którym jest kamerka.

    Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)



    Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →