Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Nagrzewanie się Hero 3 Black Edition i padnięta karta SD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41

ZiGi

ZiGi

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Miejscowość:Warszawa/Dębe Wielkie
  • Kamera: GoPro Hero 3 BE
  • Karta pamięci: Sandisk,64GB,Class 10,UHS-1

Ja często używam w aucie na podpietym kablu, więc gdy zacznie się używanie klimy to mam zamiar traktować ją strumieniem zimnego powietrza jednocześnie mając nadzieję, że producent szybko rozwiąże ten problem.


Uważałbym z tym zimnym powietrzem na gorącą kamerkę. Dojdzie do kondensacji wilgoci na kamerce i może być po niej.

Pozdrawiam
ZiGi

Wysłano z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2

Pozdrawiam
ZiGi
GoPro Hero 3 Black Edition + Wi-Fi Remote + Battery BacPac™ + The Frame + Suction Cup 2 + GoPole Reach + FeiyuTech G3 Ultra + Sandisk Ultra 64GB UHS-1 Class 10

Sprzedam -> GoPro Suction Cup


#42

tmk

tmk

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
    Cześć

    czy najnowszy update oprogramowania do hero3 rozwiązał skutecznie problem przegrzewania się kamerki ?
    czy nadal jest tak, że kamerka sie bardzo nagrzewa i wyłącza po kilkunastu minutach?

    ja dopiero przymierzam się do zakupu H3 black, przed finalną decyzją chciałbym wiedzieć czy ten problem nadal występuje z nowym softem.

    z góry dzięki za odpowiedzi !

    #43

    Kuman

    Kuman

      Newbie

    • Użytkownik
    • 42 postów
    • Miejscowość:Castlebar
    • Kamera: GoPro Hero 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Ultra 32GB
    Z tego co pisali niektorzy forumowicze to nawet grzeje sie bardziej!! Ja nie zauwazylem tego zeby nagrzewala sie bardziej ciagle jest na tym samym poziomie nagrzana co przed nowym softem.
    Tu masz link do tego tematu z nowym softem

    Rybka lubi plywac! C&R


    #44

    tmk

    tmk

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
      a w Twoim przypadku to nagrzewanie powoduje wyłączenie się kamerki ? czy po prostu jest gorąca, ale nie wpływa to na samoistne wyłączanie/wieszanie nagrywania ?

      #45

      Kuman

      Kuman

        Newbie

      • Użytkownik
      • 42 postów
      • Miejscowość:Castlebar
      • Kamera: GoPro Hero 3 Black
      • Karta pamięci: Sandisk Ultra 32GB
      Kamerka nagrywa bez problemu nawet jak jest bardzo nagrzana do momentu az padnie bateria. Jedyny problem to jak zabardzo zmieniam ustawienia to sie przytnie i czasami ale bardzo zadko trzeba ja zresetowac wyjmujac baterie. Po wsadzeniu z powrotem dziala bezproblemowo nigdy nie mialem jakiegos problemu z powodu nadmiernego nagrzania.

      Rybka lubi plywac! C&R



      Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →