Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Hero 3 Black problem z włączaniem


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 spajk

spajk

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 4 postów

    Napisano 08 listopad 2013 - 09:30

    Kupilem sobie w wakacje gopro w USA, zainstalowalem update do versji 3.x i nie wiem czy to od tego czy czemu tak sie dzieje, ale czasami moja kamera sie nie wlacza z przycisku, wtedy musze wyjac baterie i dopiero po tym zabiegu sie uruchamia. Nie byla to 1 taka sytuacja tylko powtarzająca sie kilkakrotnie. I teraz pytanie, czy to jest normalne, ze gopro tak robi czy moja jest jakas wadliwa.

    #2 xamil

    xamil

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 186 postów
    • Kamera:
      GoPro3 White
    • Karta pamięci:
      SanDisk 16GB c.10

    Napisano 08 listopad 2013 - 12:58

    Jak zbyt często się to zdarza to spróbuj jeszcze raz zaktualizować, jeśli to nic nie da to pisz do freeway i oddaj na gwarancję ;) Co innego jeśli się to sporadycznie pojawia to jest to niestety normalne

    #3 Sebastian

    Sebastian

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 853 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera:
      3BE/3BE+
    • Karta pamięci:
      16/32/64

    Napisano 08 listopad 2013 - 13:06

    Jak zbyt często się to zdarza to spróbuj jeszcze raz zaktualizować, jeśli to nic nie da to pisz do freeway i oddaj na gwarancję ;) Co innego jeśli się to sporadycznie pojawia to jest to niestety normalne



    Nie zgodzę się z jedną rzeczą. Osoba rozpoczynająca wątek napisała że kamerę kupiła w USA, więc może zapomnieć o przyjęciu do naprawy gwarancyjnej w Polsce. Freeway obsługuję jedynie kamery z dystrybucji polskiej. Jeśli kłopot po radzie @up nie pomoże musisz skontaktować się bezpośrednio z producentem. Wtedy zostanie wystawiony RMA i pozostanie wysyłka do Holandii.
    Obszerny opis jak i gdzie masz już na forum.

    Pozdrawiam

    Sebastian


    #4 xamil

    xamil

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 186 postów
    • Kamera:
      GoPro3 White
    • Karta pamięci:
      SanDisk 16GB c.10

    Napisano 08 listopad 2013 - 21:50

    Jeśli tak jest to zwracam honor ;)


    Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →