Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Hero 3 czy GoPro Hero 2?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam_GP2

adam_GP2

    Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów

    Napisano 19 luty 2013 - 13:55

    Witam,

    zastanawiam się nad zmianą mojej obecnej kamerki (Hero 2) na nowszy model, czyli Hero 3. Od razu zaznaczam, że wersja Black odpada z powodów finansowych :) Z tego co poczytałem w necie, na zagranicznych forach (to co udało mi się zrozumieć po angielsku :P ), nie opłaca się wymieniać Hero 2 na "3" White. Zgadzacie się z tym? Ponoć dźwięk jest lepszy w nowych modelach, ale szczerze to mi na dźwięku akurat nie zależy. Chciałbym również podkreślić, że do obecnego modelu posiadam WiFi BacPac.
    A czy warto wymienić dwójkę na Hero 3 Silver? Sprzęt, który posiadam aktualnie, chciałbym w CAŁOŚCI sprzedać, dlatego zastanawiam się, czy to się opłaca. Musiałbym wtedy dokupić kartę pamięci, ewentualnie przyssawkę, jakiś monopod lub szelki. Z drugiej strony zyskałbym na dosyć ważnej rzeczy, czyli na gwarancji.
    Czekam na wasze sugestie :)

    Pozdrawiam! ;)

    #2 LeoDogg

    LeoDogg

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPipPip
    • 983 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera:
      GoPro 3 Black
    • Karta pamięci:
      Sandisk Extreme 32 GB

    Napisano 19 luty 2013 - 14:36

    Moim skromnym zdaniem GoPro 2 oplaca sie wymienic tylko na GoPro3 Black. White ma gorsze parametry , np. matrycę 5 mpix - maz za to wifi. Silver ma identyczne parametry jak 2 - ka plus wifi. Wifi Backa masz wiec wybor moze byc tylko jeden :) No oczywiscie nowe edycje sa mniejsze i lzejsze. Osobiscie jezeli mialbym wymieniac to tylko na Black ze wzgledu na 720/120 fps.
    Co do dzwieku to sie nie wypowiem bo dla mnie jest to mniej istotne.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #3 Filonnet

    Filonnet

      Administrator

    • Admin
    • 525 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera:
      GoPro Hero3 Black Edition
    • Karta pamięci:
      Sandisk, 64GB, (10)

    Napisano 19 luty 2013 - 16:21

    Silver tak na dobrą sprawę to odpowiednik Hero2 - co zyskujesz opisywałem w poniższym temacie



    poczytaj sobie i przekalkuluj czy faktycznie się opłaca.


     


    #4 adam_GP2

    adam_GP2

      Member

    • Użytkownik
    • Pip
    • 12 postów

      Napisano 21 luty 2013 - 12:55

      A powiedzmy tak: nie mam w ogóle kamerki i za 1000zł mam okazję kupić Hero 2 Motorsport Edition lub Hero 3 Silver. Którą wybieracie?
      Kamerka w większości przypadkach będzie używana na motocyklu, tak więc z dwójki już mam przyssawkę i 5 przylepców. W wersji Silver tylko 2 przylepce, bez przyssawki. Reszta zestawu jest podobna.

      #5 LeoDogg

      LeoDogg

        I'm a Pro!

      • Użytkownik
      • PipPipPipPipPip
      • 983 postów
      • Miejscowość:Ciechanów
      • Kamera:
        GoPro 3 Black
      • Karta pamięci:
        Sandisk Extreme 32 GB

      Napisano 21 luty 2013 - 12:58

      Jezeli tak by sprawa wygladala to bym wzial Silver. Tylko ze bardziej sie oplaca brac Black bo fakt placisz wiecej ale w zestawie masz juz pilota wifi, ktory pewnie ze 400 pln kosztuje i lepsze tryby filmowania.
      Miałem w sumie podobny dylemat ale akurat jak chciałem kupować to trafiłem przypadkiem na ofertę promocyjną na GoPro 2 za 199 USD na amazonie i ta oferta rozwiała wszystkie wątpliwości.

      Ja i cała ta moja twórczość ;)

       




       



      Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →