Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro3 bardzo krÓtko trzyma prąd


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gajosmonster

gajosmonster

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 3 postów

    Napisano 11 listopad 2013 - 18:09

    Witam , kupiłem moje GoPro3 white w berlinie w luis'ie . Po odpakowaniu zacząłem ja używać . Po pierwszym ładowaniu okazało się ze bateria szybka się rozładowuje ;/ Nawet jak kamera pozostaje wyłączona i naładowana na full to za 2 dni już jej nie idzie włączyc.
    Kolejne pytanie odnosi się do akcesoryjnych baterii z allegro za 50 zł za 2 szt czy warto takie coś kupić ? To samo pytanko mam odnośnie uchwytów z allegro , czy to solidne jest czy np. przy 160 km/h odpadnie mi to ?

    #2 Ro83rt

    Ro83rt

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 224 postów
    • Miejscowość:TM
    • Kamera:
      GoPro Hero3 White
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB (10)

    Napisano 11 listopad 2013 - 18:23

    Zrób aktualizację jeśli nie robiłeś. Ja w swoim white'cie przy nagrywaniu w 1080p uzyskuje wynik lekko ponad 2:30 minut na oryginale i mniej więcej tyle samo na chińskim zamienniku za parę złotych.
    Co do rozładowywania podczas gdy kamera wyłączona to może zostawiasz wifi włączone . Jeśli jednak masz wifi wyłączone, a bateria się rozładowuję to coś z nią jest nie tak. Teraz włączyłem swoją z ciekawości, która leży bezczynnie około 2 tygodnie i bateria ma trzy kreseczki, więc nic nie ubyło.

    #3 Spidi

    Spidi

      Specjalista

    • Użytkownik
    • PipPip
    • 43 postów

      Napisano 11 listopad 2013 - 19:06

      Co do baterii pozostawionego w kamerze na parę dni - a nie zostawiłeś czasem włączonego WiFi? Jeśli było włączone to miało prawo ją pożreć a jeśli nie to definitywnie coś jest nie wpożądku z Twoją baterią albo kamerą...

      #4 gajosmonster

      gajosmonster

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 3 postów

        Napisano 12 listopad 2013 - 14:26

        własnie wi fi nie jest włączone , słyszałem ze te kamerki są prondożerne ale podejrzane mi było to ze nawet nie włączona potrafi w 2 dni stracić cały prąd . Kolega Ro83rt rozwiał moje wątpliwości , kupie inna baterie i zobaczę co się robi .

        #5 Bartq

        Bartq

          Administrator

        • Admin
        • 271 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera:
          GoPro Hero 3 Black, Drift Ghost-S
        • Karta pamięci:
          2x Samsung SDXC 64GB

        Napisano 12 listopad 2013 - 18:09

        Kolego, nie dość że zły wątek, to jeszcze byk aż wali po oczach. Zanim cokolwiek innego napiszesz, to popraw nazwę wątku, zapoznaj się z regulaminem i przeszukaj forum, bo na część Twoich pytań jest już dużo odpowiedzi.
        Tym razem tylko ostrzeżenie, a wątek przenoszę do odpowiedniego działu, ale następnym razem już nie będzie tak pobłażliwie.

        edit. Nie mogłem na to patrzeć, więc już poprawiłem nazwę wątku.


        Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →