Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Hero 3 Black Edytion czy Black Edytion +


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcin_730

marcin_730

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • Kamera:
    Hero 3 Black Edytion

Napisano 18 listopad 2013 - 18:07

Witam, jestem na etapie szukania mojego GoPro. Zastanawiam się nad wersja Black edytion i Black E. +. Dodam że mam do wydania 1500zł, Znalazłem kamerkę W czarnej wersji w polskim Sklepie z 2letnią gwarancją za 1400zł I Wersję z "+" ale t aniestety podzodzi z importu USA za 1500zł. Czy warto ryzykować gwarancję dla opcji plusa? Czy faktycznie okiem amatora filmu będzie widoczna różnica? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?



#2 Spidi

Spidi

    Specjalista

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 43 postów

    Napisano 18 listopad 2013 - 20:00

    Ja miałem podobny dylemat( w sensie BE czy BE+).
    Wybrałem + i drugi raz zrobił bym to samo. Jest już trochę porównań tych kamer a i na forum znajdziesz trochę opini i porównań. Moim zdaniem + jest pod wieloma względami lepszy i poprawiony. Lepsze wrogiem dobrego... ;)

    Jeśli chodzi o gwarancje to tutaj już musisz zdecydować sam co dla Ciebie ważniejsze - dobra cena czy rok spokojnego snu więcej.
    Z moich doświadczeń wynika, że tego typu elektronika jak ma jakieś wady albo ma się zepsuć to zwykle dzieje się to niemal od razu po wyjęciu z pudełka albo w pierwszych tygodniach użytkowania - oczywiście pod warunkiem, że jest solidnie eksploatowana i przetestowana a nie leży w pudełku na biurku...
    Jak solidnie jakiś czas popracuje, nagrzeje się, rozładuje i naładuje kilka razy baterię itp. Wady wychodzą wtedy szybko.
    Później prawdopodobieństwo awarii nie będącej w żaden sposób winą użytkownika jest stosunkowo małe i równie dobrze może się zepsuć za rok, dwa, pięć albo i nigdy...

    #3 Michal

    Michal

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2024 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera:
      Hero 3 Silver
    • Karta pamięci:
      SanDisk Ultra 16GB (10)

    Napisano 18 listopad 2013 - 20:08

    Hmm dobre pytanko! Wiesz Plus to w zasadzie black pozbawiony swoich zasadnicznych wad. A więc z tego punktu widzenia powinno się brać plusa. Ja sam po tylu problemach z GP nie wiem czy brałbym sprzęt z USA. Choćby z tego powodu że gwarancja w usa to jedynie rok. A co sie stanie jeżeli GP padnie Ci po roku i jednym dniu. Jak wiemy z forum GP jesty praktycznie nienaprawialne a wymianialne na nowe.


    Rejestruj nie filmy lecz emocje

    #4 marcin_730

    marcin_730

      Ekspert

    • Użytkownik
    • PipPipPip
    • 67 postów
    • Kamera:
      Hero 3 Black Edytion

    Napisano 18 listopad 2013 - 20:48

    I wlasnie mam dylemat. Nie jestem profesionalnym filmowcem, wypad kilka razy do roku na stok w zime jazda na motocyklu ewentualnie jakies wypady na basen. Troche bylo by szkoda gdyby kamera padla i bawic sie w przesylki do usa... Tymbardziej ze nie mam doswiadzenia w takich zakupach. Moze ktos podac głowne wady BE ktore zostaly naprawione w "+"? Niestety nie moge znalesc takich inf.

    Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka



    #5 siemi1

    siemi1

      Member

    • Użytkownik
    • Pip
    • 28 postów

      Napisano 19 listopad 2013 - 09:31

      http://kamerypov.pl/...ck-dod-bateria/  1400 z bateria gratis więc juz 100 masz tanij i kolejna zostaje an akcesoria.



      #6 Michal

      Michal

        I'm a Pro!

      • Moderator
      • PipPipPipPipPip
      • 2024 postów
      • Miejscowość:Polska
      • Kamera:
        Hero 3 Silver
      • Karta pamięci:
        SanDisk Ultra 16GB (10)

      Napisano 19 listopad 2013 - 11:06

      Wiesz co jeszcze w najbliższym czasie ma być również Drift. Ale to inny temat. Ja bardziej brałbym już plusa nawet dopłacając te pare nie małych zł. Jak pisałem zresztą powyżej.

       

      A wady Blacka na szybko Ci opisze:

      - Przegrzewanie się kamery.

      - Zawieszanie.

      - Czas pracy baterii.

      - Wifi itp opóżnienie itp choć nie wiem jak to jest z najnowszym oprogramowaniem i czy problem rozwiązano do końca w Plusie.

      - Kamera stosunkowo często się psuła.

      - Jakość obrazu moim zdaniem i nie tylko wcale nie jest taka najlepsza w Blacku choć jest dobra w porónaniu z kokurencja. Ale to też kwestia indywidualnej oceny.

       

      P.S - Sorka jeśli coś pomyliłem czy przękręciłem. 


      Rejestruj nie filmy lecz emocje

      #7 marcin_730

      marcin_730

        Ekspert

      • Użytkownik
      • PipPipPip
      • 67 postów
      • Kamera:
        Hero 3 Black Edytion

      Napisano 19 listopad 2013 - 14:40

      Znalazłem GoPro BE+  W sklepie Sferis za cenę 1800zł. Jest gdzieś do kupienia taniej(z gwarancją)?



      #8 guru

      guru

        Ekspert

      • Użytkownik
      • PipPipPip
      • 89 postów
      • Miejscowość:Wrocław / Lublin
      • Kamera:
        GoPro Hero 3+ Black
      • Karta pamięci:
        Samsung Pro 64GB (10)

      Napisano 19 listopad 2013 - 15:28

      To jest black w Sferisie i z gwarancja 24 miesiące?


      Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


      #9 marcin_730

      marcin_730

        Ekspert

      • Użytkownik
      • PipPipPip
      • 67 postów
      • Kamera:
        Hero 3 Black Edytion

      Napisano 19 listopad 2013 - 15:44



      #10 Spidi

      Spidi

        Specjalista

      • Użytkownik
      • PipPip
      • 43 postów

        Napisano 19 listopad 2013 - 17:06

        W tytule + ale cały opis i zdjęcia od BE bez plusa. Lepiej się upewnij zanim klikniesz "kup teraz" ;)

        #11 marcin_730

        marcin_730

          Ekspert

        • Użytkownik
        • PipPipPip
        • 67 postów
        • Kamera:
          Hero 3 Black Edytion

        Napisano 20 listopad 2013 - 06:29

        Pisalem maila jest to Be+ Czy kupujac kamere zza granicy musze miec dowod zakupu? GoPro rejestruje swoje produkty? Wystarczy podac jedynie numer seryjny? Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka


        Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →