Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro studio - problem


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 128 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Napisano 15 grudzień 2013 - 12:40

Hej. Mam problem z GoPro Studio. Wszystko cacy dopóki nie chce wyeksportować pliku. Export zatrzymuje się na 0% i ani drgnie. Miał ktoś podobny problem? Zainstalowałem GoProCineFormDecoders-1.2.0.127 ale to nic nie dało.



Dobra już sobie poradziłem. Problem występuje podobno na windows 8.1. Gdyby ktoś miał podobny problem z zatrzymującym się exportem to należy w ustawieniach exportu wybrać opcję custom i ustawić plik exportu na .mov. Problemy powodują zdefiniowane patterny exportu np. Youtube ,vimeo itd.

#2 leszeg

leszeg

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 178 postów
  • Miejscowość:Sandomierz
  • Kamera: Gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 GB SanDisk i 32 Gb Kingston

Napisano 25 grudzień 2013 - 20:04

ja mam inny problem. Konwertowanie pliku w Gopro Studio gotuje mi laptopa i gasi. Wskaznia kompa to 1,5 Ramu i 80-99 % uzcia procesora Lapek sie gryeje i gađnie. Lapek to Dell alu 4 ram i7 procek. Co jest grane ,cyz u was tey tak ten program obciza procesor.



#3 ruti

ruti

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 323 postów
  • Miejscowość:Stalowa Wola
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: 64

Napisano 25 grudzień 2013 - 20:35

ja mam inny problem. Konwertowanie pliku w Gopro Studio gotuje mi laptopa i gasi. Wskaznia kompa to 1,5 Ramu i 80-99 % uzcia procesora Lapek sie gryeje i gađnie. Lapek to Dell alu 4 ram i7 procek. Co jest grane ,cyz u was tey tak ten program obciza procesor.

zawsze taki program obciaza, ile miesiecy ma laptop? czysciles wentylator? ja na stacjonarce mam 60/65 C inny procek oczywiscie bo mam IC 2 duo 6850 2x3ghz

zawsze jak cos obrabiam wlaczam chlodzenie w obudowie na maxa, aktualnie w jednostce mam 25 stopni a procek ma 64

 

p.s stw pozdrawiam sandomierz :D


"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

#4 Masło

Masło

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ BE
  • Karta pamięci: Sandisk 32

Napisano 25 grudzień 2013 - 21:17

Ja po dzisiejszej aktualizacji GoPro Studio mam problem, przy obrabianiu i laczeniu filmow predzej czy pozniej program sie wiesza. Szukam gdzies poprzednich wersji ale nie moge znalezc :/ teraz co chwile musze zapisywac projekt i po max 5min wylaczac przez menadzer zadan


Wysłane z mojego iPhone przez

#5 ST43

ST43

    Newbie

  • Użytkownik
  • 43 postów

    Napisano 19 kwiecień 2014 - 07:30

    Rozwiązałeś problem ?

    Ja od 3 nocy składam filmik. Co 3-5 operacji w programie jest "brak odpowiedzi". Ctrl+s mam już jakby wytarty... Osiwieć można !


    1986 pierwsza lustrzanka

             1999 pierwsza cyfrówka

                      2000 pierwsze statyczne 3D

                               2007 pierwsza lustrzanka cyfrowa

                                        2007 pierwsze akcesoria foto-video

                                                 2009 pierwsze dynamiczne 3D

                                                          2013 pierwsze trzecie GoPro

                                                                   2014 pierwsze 3D z powietrza


    #6 Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1055 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64

    Napisano 23 kwiecień 2014 - 05:36

    Nie rozwiążemy tak żadnego problemu. Jeśli nie pojawia ci się komunikat błędu i program po prostu wyłącza się, proszę wejdź w zdarzenia systemu a później log aplikacji. Pojawi się lista komunikatów, ten czerwony to błąd który da informacje co się dokładnie stało ze program się wyłączył. Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB



    Wróć do GoPro Studio 2.0 · Następny nieczytany temat →