Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Hero3 Dobre zamienniki baterii

baterie zamienniki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

zoltar

zoltar

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Wieluń
  • Kamera: GoPro Hero 3
  • Karta pamięci: Kingston 32GB

Witam!

Na wstępie od razu zaznaczam że mam wersje Black ale to chyba nie ma aż takiego znaczenia w mojej sprawie. Zapewne to pytanie padło już na tym forum ale przeszukałem go dość sporo, kilka stron wątków oraz w wyszukiwarce wpisywałem różne hasła związane z moim zapytaniem i nie dostałem jednoznacznej informacji. Mianowicie chciałem się zapytać, czy opłaca się kupować nieoryginalne zamienniki baterii do GP H3? Jeśli tak to jakie polecacie (chodzi mi takie które mogę nabyć np. w sklepach w Polsce lub na Allegro, bo nie widzi mi się zamawianie przez e-bay lub Amazon)? Aha i jeszcze jedno pytanko, w jaki sposób ładuje się baterie w GoPro? podłączając go usb do komputera z baterią w środku, czy jest oddzielna ładowarka do tego? Jeśli trzeba oddzielną to znów: opłaca się kupić podróbę czy lepiej oryginał? I czy podróba będzie ładowała oryginał? ;) 
Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam jeśli powtarzam pytanie, które było już zadane.



#2

mistrzCK

mistrzCK

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 918 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, 4x 32 GB
Widać słabo szukałeś ;) Na allegro Jet to samo tylko droższe. Każda jest dobra co działa. Ja ładuje ładowarką zewnętrzną bo jakby co to popsuje mi się tylko bateria. Są zestawy 2 baterie plus ładowarka i takiego czegoś szukaj.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka



#3

Cyga

Cyga

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • Miejscowość:Częstochowa
  • Kamera: Hero 3 Black edition
  • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

http://kamerypov.pl/...akupem/?p=12239 też miałem ten problem i w tym temacie masz to opisane, pomoże Ci to pewnie w podjęciu decyzji. Ja kupiłem zestaw ładowarka+2 baterie, oczywiście zamienniki. 



#4

aser5

aser5

    Newbie

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera: GoPro Hero 3
  • Karta pamięci: Sandisk 16GB (10)mickey
Ja kupuję u chinczyków, co prawda czasem długo się czeka ale jest taniej/ zresztą
oni i tak to wszystko robią, więc po co dawać zarabiać pośrednikom/. Ja używam
zewnętrznej ładowarki z wyjściem USB ale z prądem ładowania 1A .


Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →