Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

KONKURS kameryPOV i Freeway! - ogłoszenie wyników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 578 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Forumowicze,
Z lekkim opóźnieniem ale ogłaszamy. Wiem miała być 21 ale troszkę popłynąłem na urodzinach wiec mam nadzieje, ze wszyscy wykażą się wyrozumiałością i wybaczą :)

Zatem:

Miejsce I

Micpro - 579 polubień



Miejsce II

addict - 272 polubienia

 

Miejsce III

Gracek - 169 polubień

 

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że chcąc być fair w stosunku do wszystkich użytkowników i finałowej 3 postanowiliśmy dodatkowo ufundować walizkę SP POV Case.

W związku z tym nagroda za I miejsce bez zmian. II miejsce dodatkowo walizka zamiast GoPole the Arm. III miejsce GoPole the Arm. Oczywiście koszulki i smycze będą w zestawach.

Motywacja do takiego działania jest chyba wszystkim znana. Chcemy jak najbardziej załagodzić kontrowersje związane z oddawaniem głosów na filmy. Przyznajemy, że faktycznie regulamin konkursu nie przewidywał faktu, że można zdobyć głosy z kont fikcyjnych. Nie myśleliśmy jednak, ze taki proceder będzie stosowany.

Kliknij aby otworzyć pozycję.



 


#2

Tworek

Tworek

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 270 postów
  • Miejscowość:Głogów
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: 32GB SanDisk Extreme

Pomijając fakt konkursu itd. jak można polubić film, nie oglądając go ? 333 wyświetlenia (na godzinę 13:30) 579 polubień ?

 

Iście do celu po trupach, za wszelką cenę żeby wygrać. Świat schodzi na psy, byle by wygrać "złote kalesony"

 

Co do samego lajkowania wśród własnego grona znajomych, przyjaciół czy rodziny, jest to jak najbardziej OK, ale wysyłania spamu do ludzi których w sumie się nie zna to wg mnie jest to zagrywka poniżej pasa dla rywali, po prostu taki zachowanie nie jest to fair play.


GoPro Hero 3+ Black + Battery BacPac + SanDisk Extreme 32GB


#3

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 578 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Oczywiście jakoś przy weekendzie siadam do losowania smyczek dla osób, które oddały głosy na filmy :)

 

Poniżej lista osób, jeśli ktoś czuje się pominięty prosimy o pilny kontakt :)

Lex magda studzinska Qantas747 D2idek mati`` Qantas747 BartekCz kiedrek32  desigo Michal MIRO bravo Qula, Qantas747 Hoper Sean1991 Kisiel bushwooz Darro Sebastian Yaak Huberto203  MartaS thorosz piotr_łotr juniperus  addict margo78 marta79 JohnyAcro grako9 Lex gall.anonim  xamil virus Jendruś Gracek karaamba grako9 Dajczu joker Anya merek777 karaamba Sadowski Radosław krisis Ogo saron79  ocetmalinowy Łysy1947 madzias pochawalowiec forest Mosiu


 


#4

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2421 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Miło :)



#5

Qula

Qula

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 119 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 3 BE
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Długa ta lista :D

Wylosowani będą gdzieś wypisani czy dostaną PW?


Moje żeglarskie filmy GoPro:  :)


#6

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 578 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Na PW bede wysyłał prosbeo podanie adresu



 


#7

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Dlatego wlasnie zwyciestwo wylonione poprzez lajki to srednio trafiony pomysl jest IMO

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#8

Qula

Qula

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 119 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 3 BE
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Jeśli następny konkurs będzie organizowany przez nasze forum + pewnie jakaś firma to widziałbym to tak: kilku osobowe jury, a w składzie: jakaś osoba z firmy, któryś admin, ktoś z moderacji i jakiś użytkownik który jest aktywny na forum, nie chce brać udziały w konkursie a chciałby pomóc w wyłonieniu laureatów. Jeśli jury miałoby problem z ostateczną decyzją to wtedy mogą się sugerować lajkami wszystkich użytkowników forum.

Tak przynajmniej ja bym to widział ;)


  • Filonnet i Bartq przyznali pochwałę

Moje żeglarskie filmy GoPro:  :)


#9

mistrzCK

mistrzCK

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, 4x 32 GB

Ja się mogę zgłosić na ochotnika :)

Pozdrawiam



#10

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 420 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black, Drift Ghost-S
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Leo, taki konkurs miał też na celu dać kopa stronie na FB, i to się udało. Byłoby pewnie jeszcze lepiej gdyby wszyscy zagrali fair. Ale następny konkurs, jeżeli rzeczywiście będzie wymagał przygotowania jakiejś pracy, to rozwiążemy tak jak zasugerował Qula :).


FORUM | |    |


#11

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Idee konkursu jak najbardziej popieram, tylko chodzi mi wlasnie o tanie cwaniactwo co poniektorych... Tak naprawde wystaczylo wrzucic cokolwiek, nawet czolowke z GoPro i kupic troche lajków nie ?


Tapnięte z Ajfona

  • Tworek przyznał pochwałę

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#12

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 420 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black, Drift Ghost-S
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Szczerze mówiąc, to nawet nie wiedzieliśmy przed tym, że można kupować like na FB. Nauczka na przyszłość żeby dorzucić parę dodatkowych pkt do regulaminu.


FORUM | |    |


#13

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 412 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

może nie przez kupowanie (chociaż kto wie) zostalem mocno w tyle w kilku konkursach foto o tematyce ,,Tatrzańskiej"... znajomy znajomych i tamcie znajmoych i tak w kółko i ktoś zbiera pierdylion ,,lajków" niż ten co liczy że rzeczywiście się komuś spodoba, chociaż na 3 konkursy za jeden dostałem wyróżnienie od samej redakcji ,,Portal Tatrzański" co było miłe i doceniające :wink:


  • Michal przyznał pochwałę

#14

Qula

Qula

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 119 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 3 BE
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Akurat w naszym gronie jak fanpage, który nie ma miliona lajków i to z całego świata łatwo wykryć takiego co kupił :P Sprawdź sobie ile tych polubień jest z profili na których jedyną aktywnością jest lajkowanie przeróżnych rzeczy. Do tego jeszcze ten pakiet 500 lajków doszedł jednego dnia. 

Najlepiej było widać jak addict zbierał udostępnienia filmu + stopniowo zbierane lajki. Na prawdę dobrze mu to wychodziło i tak miał wyglądać cały konkurs. Przynajmniej ja w taki sposób wyobrażałem sobie przebieg tego konkursu.

 

Mam nadzieję, że kolega Micpro już więcej tego nie będzie praktykował tym bardziej, że film, który zrobił dobrze się oglądało. Pewnie gdyby popisał po znajomych to nawiązałby walkę o czołowe miejsca  ;)


Moje żeglarskie filmy GoPro:  :)


#15

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2421 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Heh cały hicior konkursu polegał na tym ze Micpro posiadał 500 coś lajków i tylko 300 wyświetleń :)



#16

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10
Najlepsze jest to że sam oskarżony nie ma jaj żeby publicznie się na ten temat wypowiedzieć.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


  • Michal przyznał pochwałę

4 sztachety i parapet | | |


#17

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
To, ze ma wiecej lajkow niz wyswietlen to sie moglby wybronic jakos, ze znajomi na pałę lajkowali bez ogladania, ale te 500 jednego to cebularstwo straszne, ciekawe czy nie wyszlo drozej niz ta nagroda :)


Tapnięte z Ajfona

  • Michal przyznał pochwałę

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#18

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2421 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Hahahahahaha :D A wcale bym się nie zdziwił :D Nie no te lajki są dość tanie :D Ale login macie więc zawsze można spytać :D



#19

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 420 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black, Drift Ghost-S
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Jak zacząłem się przyglądać tematowi to mało nie padłem z wrażenia. Te like'i są tak tanie, że szok. Na allegro chyba koło 16-20 PLN za 500 polubień. I ponoć to jest bardzo popualrne wśród "dużych" fan page'ów. Podczas przeglądania tych profili, tych polskich, zauważyłem, że praktycznie każdy z nich polubił "Grupa PZU Kariera".


FORUM | |    |


#20

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Zobacz sobie skad sa osoby lajkujące np. profil PO - duza grupa Turków ;D


Tapnięte z Ajfona

Ja i cała ta moja twórczość ;)