Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Obudowa Hero 3 a paintball


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Huberto203

Huberto203

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera:
    Hero 3 BE
  • Karta pamięci:
    Sandisk 32GB 10

Napisano 24 styczeń 2014 - 16:17

Witam, za jakiś czas planujemy wybrać się z ekipą na paintball. I tutaj mam pytanko. Oczywiście chciałbym zabrać ze sobą GoPro. Ale boję się troche o jego bezpieczeństwo. Tak, tak- jest to kamera do sportów ekstremalnych itd ale myślę co np jeśli komuś uda się strzelić w obiektyw ogólnie w obudowę oczywiście wodoszczelną. Czy kamera nie ulegnie uszkodzeniu lub samo szkło lub obudowa. Czy wytrzyma takie coś. I czy ta farba która znajduje się w tych kuleczkach później łatwo schodzi można ją po prostu zmyć wodą czy trzeba używać jakiś detergentów i bawić się z tym ? Proszę o odpowiedź osoby które najlepiej miały z tym do czynienia i wiedzą czy kamera by przetrwała takie uderzenia i da się ją później wyczyścić.

( cały czas mowa o kamerce w zamkniętej obudowie )


Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


#2 Tworek

Tworek

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 157 postów
  • Miejscowość:Głogów
  • Kamera:
    GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci:
    32GB SanDisk Extreme

Napisano 24 styczeń 2014 - 17:20

Może Ci pomogę, sama twardość kulek zależy od tego jak kulki długo "leżą" u kogoś u kogo będziesz grał. Ogólnie kulka paintballowa powinna być krucha, sama skorupka powinna pękać po ściśnięciu jej palcami, piszę o tym dlatego iż miałem do czynienia z kulkami które swoje już odleżały, lub były przechowywane w nie odpowiednich warunkach, co skutkowało dostaniem kulką która nie rozbijała się na ubraniu (brak splata). Wnętrze kulka to kolorowa żelatyna spożywcza, spokojnie schodzi po przetarciu ręką, wiadomo na polu jak byś dostał, musiał byś przetrzeć kamerę chustką/papierem Jeżeli kulka będą spoko, nic nie powinno się stać kamerze.


GoPro Hero 3 Black + Battery BacPac + SanDisk Extreme 32GB


#3 G13

G13

    Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

    Napisano 25 styczeń 2014 - 20:52

    Nic złego się nie stanie. Ja gram z obudową skeleton, kamera wielokrotnie obrywała. Nawet jakbyś z tyłu dostał to przecież kamera nie zamoknie. Tydzień temu miałem zamontowaną na lufie markera i dostałem centralnie w obudowę soczewki z 10 metrów- nic się nie stało. Graj śmiało.




    Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →