Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Problem z jakością GoPro Hero 3 Silver

Problem z jakością GoPro Her GoPro

1 odpowiedź w tym temacie

#1 BihunTV

BihunTV

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera:
    Nikon 90D oraz GoPro Hero 3 Silver
  • Karta pamięci:
    NIkon-SD8GB GoPro-microSD 32GB

Napisano 25 styczeń 2014 - 21:33

Witam! Jak oceniacie poniższy filmik? Jestem amotorem jeśli chodzi o GoPro, gdyż mam je zaledwie od miesiąca, ale bardzo dużo kręcę. Czuję, że powinienem w moich filmikach coś zmienić jak myślicie, co? 



#2 mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 507 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera:
    Hero2
  • Karta pamięci:
    Lexar 32 (10)

Napisano 25 styczeń 2014 - 22:38

Bardzo przyjemne dla oka. Jest dobrze. Widać nieraz przeplot - zobacz jak zlikwidować w temacie na forum o programie do obróbki w którym działasz. Pobawiłbym się też balansem bieli, kolorami i trochę podostrzył. Protune daje więcej możliwości, ale Silver z tego co wiem to nie ma tej opcji. Ja dynamiczne sceny nagrywam zawsze w 60 kl/s, tak dla zasady. Więcej zajmuje ale lepsze do obrobienia. Tu chyba mniej, bo spowolnienia dość niewyraźne. Chyba tyle. Jest dobrze, ale da się wycisnąć więcej. Podoba mi się końcówka! Tak się traktuje kamerę ekstremalną, a nie obchodzi jak z jajkiem ;) Pozdrawiam [edyta] mam nadzieję, że przeczytają to przyszli kupujący i porównywacze z yt. Cały czas uważam że Silver to zły zakup. Czemu? Bo parametry nagrywu ma jak Hero2, tyle że Hero2 ma opcję protune. Wszystkim będę radził zakup wersji Black bądź sprawdzonej i niezawodnej Hero2. Wysłane z mojego SGPT12 przy użyciu Tapatalka


Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Problem z jakością GoPro Her, GoPro