Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Hero 3+ jako kamera wielofunkcyjna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marlu

Marlu

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: Brak
  • Karta pamięci: Brak

Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego witajcie :-P

 

Mam dylemat. Staram się kupić wideorejestrator do samochodu, oraz dobrą kamerę do streama. Postanowiłem poszukać opcji połączenia tych opcji i przy okazji rozszeżenia funkcjonalności. Pomyślałem o GoPro Hero 3+ Silver lub Black.

Moje wymagania :

 

Wideorejestrator - kamera zamontowana w środku samochodu, tuż za przednią szybą. Nagrania przeważnie do 3 godzin. Jakość nagrań pozwalająca rozpoznać tablice rejestracyjne pojazdów przy prędkościach do 90 km/h.

 

Kamera domowa (stream) - Czy GoPro w ogóle nadaje się do kręcenia w domu ? Kamera była by zainstalowana nad monitorem. Światło dzienne, oraz małe naświetlenie w nocy.

 

Action kamera - tutaj dochodzę do głównego przeznaczenia GoPro. Będę mógł ją wykorzystać do rejestracji obrazu z samochodu (z zewnątrz) oraz motocykla. Niestety ta funkcjonalność, nie jest w tym momencie wystarczającym powodem, do zakupu GoPro tylko w tym celu.

 

Czy macie doświadczenie z dwoma pierwszymi zastosowaniami ? Proszę o komentarze.



#2

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 157 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
GoPro nie posiada opcji streamingu, nie da się jej używać jako kamerki internetowej

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#3

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2417 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Z twojego opisu wynika że najlepsza dla ciebie była by kamerka Drift Ghost-S. Z prawdziwym trybem rejestratora. I z wszystkim czego potrzebujesz. O wiele lepsza niż GP do twoich zastosowań. Nie wiem tylko czy Drift ma opcję streamingu?



#4

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1021 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
A ja gdzies czytalem czy cos ze mozna streamowac obraz z GoPro na kompa, to jak to jest ?

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#5

xamil

xamil

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 265 postów
  • Kamera: GoPro3 White
  • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

ano można, ale przekaz niesamowicie opozniony jakies 10-15 sekund, sam testowałem na 3 White na Asusowskim laptopie ;)



#6

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2417 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Można można kiedyś wrzucałem link do programu na forum.

 

Poszukajcie tutaj ->




Wróć do GoPro Hero3+ · Następny nieczytany temat →