Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Błąd o rzekomo braku miejsca przy konwertowaniu


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeriX

BeriX

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Miejscowość:Chojnice
  • Kamera: GoPro HERO 3 Black
  • Karta pamięci: Samsung PLUS 32GB (10)

Napisano 28 styczeń 2014 - 20:42

Proszę o pomoc, gdyż coś czuję, że moje 4 godziny cięcia scen pójdą w cholerę.  :?

 

No więc:

Przygotowałem sobie sceny do filmiku i pododawałem na listę do konwertowania, by je przekonwertować i przejść do drugiego etapu, czyli łączenia scen w całość i grzebania przy właściwościach poszczególnych scen.

Klikam "Convert all" i moim oczom ukazuje się coś takiego: 

 

Zaznaczę, że jest tam około 30 scen.

Cały materiał z którego pochodzą sceny zajmuje 7GB.

Wolna przestrzeń na dysku, to 431GB.



#2 Huberto203

Huberto203

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 337 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera: Hero 3+BE
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB 10

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:28

Wczoraj miałem tą samą sytuacje. Przed aktualizacją GoPro Studio było ok. Nie mogłem się z tym uporać i zrobiłem od nowa dodając po 1 wycinku filmu -.- Może uda Ci się to jakoś zrobić, jak coś to daj znać, nie wiem za bardzo jak temu zaradzić chociaż miejsce na dysku też miałem.


Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


#3 BeriX

BeriX

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Miejscowość:Chojnice
  • Kamera: GoPro HERO 3 Black
  • Karta pamięci: Samsung PLUS 32GB (10)

Napisano 29 styczeń 2014 - 08:50

Pierwszy raz się tym bawiłem, bo zawsze sceptycznie do tego całego GoPro Studio podchodziłem.

Ostatecznie zamknąłem program i stwierdziłem, że człowiek uczy się na błędach i nie ma to jak sprawdzony Adobe Premiere.

Hubert, ale możesz robić w ten sposób:

1. Zapisać projekt mając wszystkie sceny przygotowane do konwertowania.
2. Usunąć kilka scen, tak żeby powiedzmy pozostało ~10.
3. Przekonwertować te 10 i zamknąć GoPro Studio - NIE ZAPISUJĄC ZMIAN.
4. Odpalić wcześniej zapisany plik projektu.
5. Usunąć sceny przekonwertowane i w zależności ile ich zostanie, to albo jakieś z ostatnich usunąć lub nie i konwertować.
6. Znów zamknąć program nie zapisując, a następnie odpalić i mając wszystkie sceny przekonwertowane przejść do ich edycji.

Trochę zabawy może być ze zmianą nazwy, bo z każdego konwertowania nadaje kolejno od nowa.
Ja dodawałem do każdej sceny z drugiego konwertowania cyfrę "1".
Oczywiście straciłem kolejność wcześniej ustawioną już w samym GP Studio. Ostatecznie usunąłem wszystko i dziś od nowa będę robił bogatszy o doświadczenie, że w tej aplikacji nie ma co...

Ja wychodzę z założenia, że oprogramowanie jest po to by ułatwić człowiekowi życie, ale twórcy GoPro Studio jednak wychodzą z innego założenia.

Aha, jak ktoś się chce bawić w takie oszukiwanie GoPro Studio jak opisałem w punktach, to pamiętajcie, żeby ustawić autozapis na godzinę. Żeby nie było czasami tak, że będziecie jakąś partię konwertować i wam zapisze projekt w którym nie będzie usuniętych scen.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka



#4 Huberto203

Huberto203

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 337 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera: Hero 3+BE
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB 10

Napisano 02 luty 2014 - 20:34

Jest nowa aktualizacja, naprawili ten problem ?

 

Edit.: Pobrałem aktualizacje i dalej nic... Porażka, 2x musiałem robić to samo i nadal nie działa. Zdenerwowałem się bo 3h pracy na marne. 


Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)



Wróć do GoPro Studio 2.0 · Następny nieczytany temat →