Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Porównanie czasu nagrywania BE 3 / SE 3/ BE 3+

przegrzewanie krótki czas nagrywania rozładowywanie porównanie czasu nagrywania

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 l0co

l0co

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera:
    BE 3
  • Karta pamięci:
    Sandisc Ultra 32GB

Napisano 29 styczeń 2014 - 23:09

Przeszukałem forum, jednak do tej pory nikt nie pokusił się o coś co własnie nie pozwala mi zasnąć a wyszło na jaw zupełnym przypadkiem i powoli staje się powodem frustracji i pytania dlaczego   przesiadłem się z gopro 2 na gopro BE 3. Problem jaki napotykam doprowadził mnie do przeprowadzenia krotkiego testu czasu nagrywania  trzech modeli naszej ulubionej kamery. tj BE 3, SE 3 oraz BE 3+.  Warunki przeprowadzenia testu dla wszystkich kamer jednakowe. Kamery zzaklimatyzowane około 1 h w temperaturze pokojowej 21 stC,naładowane na 100%, baterie oryginalne, karty sformatowane. wszystkie prądożerne aplikacjie, wifi , protune wyłączone, rozdzielczosć i ilośćklatek jednakowa tj 1080/30.

Wynik : BE 3 - 1h 25min  ,  SE 3  - 2h 6min , BE 3+ -2h 4min  . Chyba nie muszę pisaćze jestem "szczęśliwym właścicielem tej pierwszej"...taak, okazała się zdecydowanie najszybsza.  Serdecznie zachęcam do podobnych testów, chętnie usłysze od kogos z forumowiczów ze jego wynik na BE3 zbliża się choćby do 2 godzini ze nie jest on wyjątkiem. Znacznie ułatwiłoby mi to walkez serwisem reklamacyjnym ( a moze nie powinienem? ).  Drugą częśc testu jest znacznie trudniejsza gdyz wymaga wiekszej dozy cierpliwosci i polega na całkowitym naładowaniu baterii i ulokowaniu jej w kamerze oraz nie włączanie jej przez conajmniej 2 dni.  W tym przypadku BE3 znowu kazała sienajszybsza gdyż po 2 dniach bateria juz nie wykazała oznak współpracy podczas kiedy pozostałę dwa modele potrafią przetrzymac prąd w baterii przez kolejne 5 dni, zuchy.  Czekam na odzew i podobne ew inne niz moje doświadczenia.

 

 

Załączony plik  test gopro.JPG   54,13 KB   6 Ilość pobrań



#2 Tworek

Tworek

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 158 postów
  • Miejscowość:Głogów
  • Kamera:
    GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci:
    32GB SanDisk Extreme

Napisano 30 styczeń 2014 - 07:31

http://kamerypov.pl/...-baterii/page-2

 

 

 

Drugą częśc testu jest znacznie trudniejsza gdyz wymaga wiekszej dozy cierpliwosci i polega na całkowitym naładowaniu baterii i ulokowaniu jej w kamerze oraz nie włączanie jej przez conajmniej 2 dni.  W tym przypadku BE3 znowu kazała sienajszybsza gdyż po 2 dniach bateria juz nie wykazała oznak współpracy podczas kiedy pozostałę dwa modele potrafią przetrzymac prąd w baterii przez kolejne 5 dni, zuchy.  Czekam na odzew i podobne ew inne niz moje doświadczenia.

 

Bateria powinna trzymać prąd cały czas, osobiście jestem bez karty dla mojego GP B3 2 tydzień, wkładam do niej baterie i co ? Max. Tak powinna zachowywać się sprawna bateria. Jeżeli po 2 dniach nie jesteś w stanie załączyć kamery, lub zostaje w niej jeden pasek, bateria nadaje się do reklamacji, jest uszkodzona. Co do moich testów z bateriami, masz na górze link, 1:38 więc jest lekko lepiej.


GoPro Hero 3 Black + Battery BacPac + SanDisk Extreme 32GB


#3 ruti

ruti

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 308 postów
  • Miejscowość:Stalowa Wola
  • Kamera:
    GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci:
    64

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:30

hero 3 black nie osiagnie czasu 2h... nie ma szans...
z batterypackiem na plecach trzyma 2:30... W CIEPLE

 

a co do wlacznia kamery po 2-3 dniach to po aktualizacjach jest ok


"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

#4 Huberto203

Huberto203

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera:
    Hero 3 BE
  • Karta pamięci:
    Sandisk 32GB 10

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:06

Zaleciłbym odwiedziny na stronie producenta i dokładną analizę tabelki którą podaję w linku 

 

 

Jak widać w blacku najszybciej pada bateria, ale co zrobić 


Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


#5 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2037 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera:
    Hero 3 Silver
  • Karta pamięci:
    SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:39

Kupić inną kamerę proste :D


Rejestruj nie filmy lecz emocje

#6 guru

guru

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera:
    GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci:
    Samsung Pro 64GB (10)

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:03

Dlatego długo się nie zastanawiałem czy brać blacka z plusem czy bez plusa :) Jednak porównując BE3+ do np nowego drifta to i tak wygląda blado w tej kwestii....


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#7 l0co

l0co

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera:
    BE 3
  • Karta pamięci:
    Sandisc Ultra 32GB

Napisano 30 styczeń 2014 - 23:28

problem w tym  , ze mam zaktrualizowany firmware do wersji 3.0 i mimo tego bateria pada samoczynnie po 3 dniach zamknięcia w obudowie. Dzielny serwis podejrzewając baterię wymienił ją na nową..bezskutecznie. Czy ktos ma podobny problem? MIał? Reklamował gwarnacyjnie ?  



#8 xamil

xamil

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 186 postów
  • Kamera:
    GoPro3 White
  • Karta pamięci:
    SanDisk 16GB c.10

Napisano 30 styczeń 2014 - 23:52

Pisz do freeway, wymienia Ci na nową :)




Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →