Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Program APP i akumulator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jendruś

Jendruś

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 66 postów
    Witam!
    To mój pierwszy wpis na tym forum - tym bardziej serdecznie witam! Kamera Hero3 Black
    Jak widać na razie tu spokojnie, ale mam nadzieję że forum nabierze tempa.
    W tym poście chciałbym poruszyć sprawę softu na Androida - tablety, smartfony. Mam takowy zainstalowany na LG L9 i różowo nie jest. Zmiana ustawień działa wzorowo. Zdecydowanie gorzej z live podglądem. czasem działa - czasem nie.
    Był czas że wogóle nie chciał się uruchomić (podgląd) - zrobiłem reinstalkę i zadziałał. Dziś znowu nie chciał widzieć. Przełączyłem na robienie fotek, załapał i już było OK. Jak czytałem w Play Sklepie to ludzie też mają z tym problemy.
    Jeszcze ładowanie. Pierwsze dwa razy ładowałem po USB z kompa - było OK. Potem z USB ładowarki sieciowej od LG L9 - ładowałem parę godzin i nic - z tyłu paliła się czerwona dioda. Podłączyłem do kompa i aku naładował się bez problemu.
    Wiedziałem że aku to słaby punkt tej kamery i od razu kupiłem Battery Pack'a, ale jak zasugerował sprzedawca od Hero2 - troszkę większa. Dziwna sprawa. Aku ładowane w kompie nie naładowało się. Ładowarka sieciowa od LG też nic. Dopiero jak podłączyłem przewód USB dodany w komplecie - ładowanie ruszyło. To takie moje pierwsze luźne spostrzeżenia.
    To tyle na razie.

    Pozdr.

    #2

    Filonnet

    Filonnet

      Administrator

    • Admin
    • 618 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
    • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
    Temat przenoszę do działu oprogramowanie. Jeśli chodzi o akumulator jest osobny temat w dziale Pytania, problemy, spostrzeżenia GoPro Hero3

    FORUM | |    |

     


    #3

    Jendruś

    Jendruś

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 66 postów

      Temat przenoszę do działu oprogramowanie. Jeśli chodzi o akumulator jest osobny temat w dziale Pytania, problemy, spostrzeżenia GoPro Hero3

      OK - dzięks :)

      #4

      Filonnet

      Filonnet

        Administrator

      • Admin
      • 618 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
      • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
      Na stronie producenta napisali, że powodem braku podglądu może być:

      - Jesteś prawie poza zasięgiem. Podgląd aparatu przestanie działać chociaż wciąż jesteś w stanie kontrolować kamerę z App.
      - Podgląd musi być włączony/wyłączony kilka razy do przywrócenia podglądu.
      - Aplikacja musi być ponownie uruchomiona.
      - Aplikacja, która wpływa na ustawienia APN jest zainstalowany na urządzeniu, i ma konflikt z GoPro App. Przykłady tego typu aplikacji są Onavo i APN-Switch. ( w szegółach pisali by sprawdzić czy jest podgląd przy uruchomionym trybie samolotowym)
      - Twoje hasło Wi-Fi musi być zresetowane.
      - Trzeba powtórzyć aktualizację oprogramowania.

      Link do calosci:

      FORUM | |    |

       


      #5

      Jendruś

      Jendruś

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 66 postów
        Dzięki za info. problem w tym że czasami podgląd jest, a czasami nie ma. Ostatnio zauważyłem że pomaga restart smartfona.

        #6

        Bolsik

        Bolsik

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 55 postów
          z ciekawości zapytam czy podgląd w H3 też jest taki opóźniony (2-3sek) jak w H2 ?

          #7

          Krzysiek27

          Krzysiek27

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 84 postów
            U mnie w aplikacji na iOS jest opóźnienie.

            #8

            Jendruś

            Jendruś

              Użytkownik

            • Użytkownik
            • 66 postów
              Opóźnienie jest 2-3sek. Problem braku podglądu jest taki jak był. Robię restart smartfona i jest, ale czas leci, a czasami jest go baaardzo mało i człowiek dostaje "białej gorączki".
              W/g mnie przynajmniej w mojej Hero 3 soft jest jescze nie dopracowany. Zdarzają się jakieś błędy, że trzeba uciekać się do wyjęcia aku. Oczywiście kamera updatowana.

              #9

              RadekJ

              RadekJ

                Newbie

              • Użytkownik
              • 3 postów
                Na androidzie jest ta aplikacja nie stabilna, mam podgląd obrazu bez żadnych problemów, ale już ustawień kamery nie chce mi zmienić (HTC desire Z).
                Na ipad'zie nie ma już żadnych problemów, wszystko tak jak powinno być, bez żadnych zacięć. :)

                #10

                ZiGi

                ZiGi

                  Użytkownik

                • Użytkownik
                • 121 postów
                • Miejscowość:Warszawa/Dębe Wielkie
                • Kamera: GoPro Hero 3 BE
                • Karta pamięci: Sandisk,64GB,Class 10,UHS-1
                Na moim Arc S problem z podglądem występował do momentu wybrania Software'owych kodeków do odtwarzania. Można to zrobić na pierwszym oknie aplikacji. W prawym górnym rogu ekranu jest ikonka narzędzia i tam są te ustawienia właśnie.

                Pozdrawiam
                ZiGi

                Wysłane z mojego SE Arc S za pomocą Tapatalk 2

                Pozdrawiam
                ZiGi
                GoPro Hero 3 Black Edition + Wi-Fi Remote + Battery BacPac™ + The Frame + Suction Cup 2 + GoPole Reach + FeiyuTech G3 Ultra + Sandisk Ultra 64GB UHS-1 Class 10

                Sprzedam -> GoPro Suction Cup


                #11

                Jendruś

                Jendruś

                  Użytkownik

                • Użytkownik
                • 66 postów

                  Na moim Arc S problem z podglądem występował do momentu wybrania Software'owych kodeków do odtwarzania. Można to zrobić na pierwszym oknie aplikacji. W prawym górnym rogu ekranu jest ikonka narzędzia i tam są te ustawienia właśnie.

                  Pozdrawiam
                  ZiGi

                  Wysłane z mojego SE Arc S za pomocą Tapatalk 2

                  Może coś w tym jest. Ja miałem na auto. Po przestawieniu tak jak zasugerowałeś w ciągu paru minut próby było wszystko OK. Tak że WIELKIE DZIĘKI za info.

                  #12

                  ZiGi

                  ZiGi

                    Użytkownik

                  • Użytkownik
                  • 121 postów
                  • Miejscowość:Warszawa/Dębe Wielkie
                  • Kamera: GoPro Hero 3 BE
                  • Karta pamięci: Sandisk,64GB,Class 10,UHS-1
                  Spoko cieszę się, że mogłem pomóc :-D

                  Pozdrawiam
                  ZiGi

                  Wysłane z mojego SE Arc S za pomocą Tapatalk 2

                  Pozdrawiam
                  ZiGi
                  GoPro Hero 3 Black Edition + Wi-Fi Remote + Battery BacPac™ + The Frame + Suction Cup 2 + GoPole Reach + FeiyuTech G3 Ultra + Sandisk Ultra 64GB UHS-1 Class 10

                  Sprzedam -> GoPro Suction Cup