Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Problemy z hot pixelami oraz szumieniem obrazu


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 bendeer

bendeer

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera:
    GoPro HD Hero 3 + Black
  • Karta pamięci:
    32GB SanDisk

Napisano 20 luty 2014 - 12:05

Witam,

 

Zakupiłem niedawno nową kamerę GoPro 3+ black. 

Krótkie filmy nagrywa w miarę ok, ale przy dłuższych pojawiają się hot pixele w prawym dolnym rogu. Jakość obrazu jest taka sobie - wideo nagrywane w tym samym klubie nagrywane GoPro 3 White wygląda znacznie lepiej.. 

 

Będę ją reklamować. Ciekawe czy dostanę nową.

 

Miał ktoś podobny problem?

 

Pozdrawiam



#2 Edi730

Edi730

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera:
    GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci:
    Samsung 32GB microSDHC Pro

Napisano 20 luty 2014 - 12:35

Miałem podobny problem, tylko bugi w postaci hot pixeli były na całym materiale.  FreeWay wymienił kamerkę na nową. 

Jeśli dostaniesz nową dobrze ją przetestuj. W moim przypadku to moja trzecia kamera i też jest do dupy...



#3 bendeer

bendeer

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera:
    GoPro HD Hero 3 + Black
  • Karta pamięci:
    32GB SanDisk

Napisano 20 luty 2014 - 13:57

Ja kupiłem w Saturnie. 

I strasznie się zawiodłem po pierwszych nagraniach. 



#4 Edi730

Edi730

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera:
    GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci:
    Samsung 32GB microSDHC Pro

Napisano 20 luty 2014 - 14:47

Po przeczytaniu wielu postów na różnych forach przekonałem się że te kamerki nie warte są takich pieniędzy! Ja kiedy czekałem na powrót kamerki z trzeciej reklamacji zastanawiałem się czy w ogóle jej nie sprzedać. Tym bardziej że zapowiedziano w serwisie że dostanę nową. Dostałem nową ale tylko na papierze. Odebrałem bo napisane było że kamera nowa po testach więc oczywiste, że rozpakowana. Zdziwiłem się dopiero w domu... Kamerka inna pudło i graty moje. A sama kamera po tych ich testach ma rysy na drugim pierścieniu osłony obiektywu i wykonanych ponad 2000 zdjęć!!! Ręce mi opadły i się poddałem...  

Ale ty spokojnie pakuj i reklamuj to jedyne wyjście. Może trafisz na taką pozbawioną wad. 



#5 bendeer

bendeer

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera:
    GoPro HD Hero 3 + Black
  • Karta pamięci:
    32GB SanDisk

Napisano 20 luty 2014 - 15:25

co ciekawe znajomy kupił 3ke black w USA i wszystko śmiga ok. Moja stara GoPro również nie miała żadnych problemów.



#6 Edi730

Edi730

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera:
    GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci:
    Samsung 32GB microSDHC Pro

Napisano 20 luty 2014 - 16:07

Ja przy drugiej Hero 3+ też myślałem że jest ok do czasu kiedy nie obejrzałem zdjęć zrobionych przy dobrych warunkach oświetleniowych. Zupełny brak ostrości w centralnej części kadru. Reklamacja uznana. Za to ta trzecia niby nowa :/ ma problem ostrości na zewnątrz kadru po wszystkich jego stronach! W centrum jet OK. To świadczy (moim zdaniem) nie o niedokręconym obiektywie jak pisano już na forum, a złym doborze (jakości) soczewek. Na filmach tego nie widać chyba że zrobisz zrzut klatki i się dobrze przyjrzysz...



#7 bendeer

bendeer

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera:
    GoPro HD Hero 3 + Black
  • Karta pamięci:
    32GB SanDisk

Napisano 21 luty 2014 - 09:35

u mnie zdjęcia wyglądają jakby były robione 10 letnim telefonem z aparatem VGA ;)



#8 Edi730

Edi730

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera:
    GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci:
    Samsung 32GB microSDHC Pro

Napisano 21 luty 2014 - 10:00

Tak czy siak reklamuj i daj znać jak zakończyła się przygoda ;) Jak dostaniesz nową pamiętaj o dokładnych testach. Pod każdym kątem: jakości nagrań, zasilania, kompatybilność z kartą pamięci itd. Wszystkiego dowiesz się na forum. 

Na wypady potrzebny jest pewny sprzęt. Film cofniesz, czasu nie ;)



#9 argas

argas

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera:
    Gopro 3+ Black Edition
  • Karta pamięci:
    Sandisk 32 10

Napisano 02 marzec 2014 - 08:25

Witam, aby nie zakładać nowego tematu piszę tutaj.

Jestem świeżym użytkownikiem gopro 3+ BE. Czytam forum i zaczynam się bać czy z moim egzemplarzem jest wszystko ok.

Czy mógłby ktoś opisać jak najlepiej przetestować kamerkę, aby mięć pewność, że z danym egzemplarzem jest wszystko ok?

Z góry dziękuję za pomoc. Myślę, że taki opis pomoże wielu użytkownikom i ograniczy liczbę postów z pytaniami czy "u mnie jest wszystko ok".

Pozdrawiam.




Wróć do GoPro Hero3+ · Następny nieczytany temat →