Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Dwa różne plki


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaroxrv

jaroxrv

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 7 postów

    Napisano 21 luty 2014 - 19:25

    A ja mam takie pytanie.Dlaczego podczas nagrywania pliki raz mają kolejną nazwę a innym razem nie.

    Tu przykład bo trudno mi to wytłumaczyć:

    Po nagraniu mam pliki:GOPR0120 ; GOPR0121 ; GOPR0122 i tak dalej,a pomiędzy nimi gdzieś w innej lokalizacji niezgodnie z kolejnością nagrywania  jest plik  GP010120,który powinien nazywać się GOPR0121 bo taka jest kolejność nagrywania.O ile plików jest mało to jeszcze mały kłopot,ale jeśli nagram całą kartę to już jest dużo zabawy.

    O co chodzi?

    Nie jestem pewien ale chyba chodzi o czas, jezeli masz dobrze ustawiony czas i date w GP to nie bedzie takich jaj z mieszaniem części, ale mogę się mylić, sam nie ogarniam odznaczen plików i chętnie odpowiedź zobaczę 

     

    Data i czas jest ustawiony.

     

     

    (Wcześniej zadałem pytanie w starym wątku dlatego zacytowałem jedną podpowiedź kolegi)

    Załączone pliki

    • Załączony plik  go1.png   36,41 KB   7 Ilość pobrań


    #2 tommusz

    tommusz

      Specjalista

    • Użytkownik
    • PipPip
    • 35 postów

      Napisano 22 luty 2014 - 09:47

      Tak sobie gopro labeluje pliki i chyba nic na to nie poradzimy, a wkurza mnie to niemożliwe :/

      #3 jaroxrv

      jaroxrv

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 7 postów

        Napisano 24 luty 2014 - 11:15

        Tak sobie gopro labeluje pliki i chyba nic na to nie poradzimy, a wkurza mnie to niemożliwe :/

        Czyli nie tylko mnie to wkurza.Miałem nadzieję,że to jest tylko sprawa ustawień. :cry:



        #4 mistrzCK

        mistrzCK

          I'm a Pro!

        • Użytkownik
        • PipPipPipPipPip
        • 507 postów
        • Miejscowość:Kielce
        • Kamera:
          Hero2
        • Karta pamięci:
          Lexar 32 (10)

        Napisano 24 luty 2014 - 13:03

        A już ci mówię. Jeśli nagrywasz długi plik które kamera dzieli na powiedzmy 3 kawałki kamera nazywa je GOPR0120, GOPR1120, GOPR2120 czy jakoś tak na tej zasadzie. Nie zmienia końcówki tylko wtyka kolejność gdzieś w środek.

        Ja mam po prostu ustawione sortowanie plików nie wg nazwy tylko wg daty.

        Pozdrawiam



        #5 jaroxrv

        jaroxrv

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 7 postów

          Napisano 24 luty 2014 - 19:46

          A już ci mówię. Jeśli nagrywasz długi plik które kamera dzieli na powiedzmy 3 kawałki kamera nazywa je GOPR0120, GOPR1120, GOPR2120 czy jakoś tak na tej zasadzie. Nie zmienia końcówki tylko wtyka kolejność gdzieś w środek.

          Ja mam po prostu ustawione sortowanie plików nie wg nazwy tylko wg daty.

          Pozdrawiam

          O to to chodziło muszę sprawdzić.Możesz podpowiedzieć gdzie szukać tego w menu?



          #6 tommusz

          tommusz

            Specjalista

          • Użytkownik
          • PipPip
          • 35 postów

            Napisano 24 luty 2014 - 19:50

            W menu nic o tym nie ma po prostu kamera dzieli dlugie nagrania i nazywa je wg swojej ustalonej logiki

            Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka



            #7 jaroxrv

            jaroxrv

              Użytkownik

            • Użytkownik
            • 7 postów

              Napisano 25 luty 2014 - 16:07

              W menu nic o tym nie ma po prostu kamera dzieli dlugie nagrania i nazywa je wg swojej ustalonej logiki

              Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka




              Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →