Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

gopro hero 3 black samozałączenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

masteharo

masteharo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:kraków
  • Kamera: gopro HERO 3 black
  • Karta pamięci: 32gb sandisk ultra

Witam, 

Potrzebuje pomocy,otóż moja kamerka od jakiegoś czasu samoistnie się włącza,próbowałem już zmiany softu niestety nic to nie dało,pomyślałem że może to wina baterii ale zakupiłem nową(orginalną) i to też nie pomogło :| kamerka dalej sama się włącza.ktoś może miał taki problem lub o takowym słyszał?co gorsze wuj google nie pomógł podobnie jak support gopro.



#2

xamil

xamil

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 264 postów
  • Kamera: GoPro3 White
  • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

Napisz do freeway, wymienią Ci na nową, może nawet z plusem :)

www.freeway.com.pl , zakładka kontakt. Jak tam bedzie jakiś problem z wysłaniem to pisz na: [email protected]



#3

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 94 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Witam, 

Potrzebuje pomocy,otóż moja kamerka od jakiegoś czasu samoistnie się włącza,próbowałem już zmiany softu niestety nic to nie dało,pomyślałem że może to wina baterii ale zakupiłem nową(orginalną) i to też nie pomogło :| kamerka dalej sama się włącza.ktoś może miał taki problem lub o takowym słyszał?co gorsze wuj google nie pomógł podobnie jak support gopro.

Wyjmij baterię i kartę podłącz samą kamerkę do ładowarki i zobacz czy też się włącza. To nic nie pomoże, ale z ciekawości...

 Kiedyś widziałem taki problem który opisujesz na Youtube (gopro hero 3 turns itself on) ale wtedy skończyło się serwisem :(



#4

masteharo

masteharo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:kraków
  • Kamera: gopro HERO 3 black
  • Karta pamięci: 32gb sandisk ultra

Wyjmij baterię i kartę podłącz samą kamerkę do ładowarki i zobacz czy też się włącza. To nic nie pomoże, ale z ciekawości...

 Kiedyś widziałem taki problem który opisujesz na Youtube (gopro hero 3 turns itself on) ale wtedy skończyło się serwisem :(

 

niestety nic to nie dało:/ napisałem do freeway jak podpowiedział xamil zobaczymy co z tego będzie.co do odesłania jej na serwis czy gwarancje to raczej będzie ciężko :'( całą dokumentacje szlag trafił jakiś czas temu.zostałem z tym problemem sam.



#5

BarneyNGU

BarneyNGU

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: H3BE
  • Karta pamięci: TDK 32GB (10)

I jak tam, działa już kamera?




Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →