Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Złamany zatrzask kamery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

alvinek

alvinek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Hero 3 White
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Witam dzisiaj chciałem wypiac kamerkę z roweru i nagle usłyszałem trzask. To nie zabrzmiało za dobrze, a gdy spojrzałem zauważyłem tylko drobna cześć, która leci w dół i ginie w trawie... Opisywać nie będę, bo resztę widać tutaj:

Napisałem już do Freeway, mam nadzieję że dadzą radę mi pomóc. Podałem im numer seryjny kamery - będą chcieli jeszcze dowód zakupu? Dowód zakupu mam, ale 20km dalej...

#2

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 94 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Na szybko to poszukaj sklepu z akcesoriami Gopro w Twoim mieście. Jeśli nie ma to taki zatrzask kupisz za 14 zł z wysyłką na Allegro. Jeśli Freeway zechce wysłać takowy to na pewno nie będzie od Ciebie wołał dowodu zakupu ani nr. kamerki :) 



#3

alvinek

alvinek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Hero 3 White
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Wow, odpowiedzieli po godzinie z pytaniem o adres. Jestem zaskoczony, gdyby każda firma była tak traktowała klienta to by było wspaniale.

#4

Priders

Priders

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 456 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black Edition
  • Karta pamięci: 4x Sandisc, Extreme i Ultra

Dokładnie Freeway, według mnie jest najbardziej troszczącą się o swoich klientów firmą w Polsce.

Alvinek, na pewno nie dostaniesz tylko szybkozłączki, dorzucą jeszcze naklejki 2 smyczki i (jeżeli mają dobry dzień) to jeszcze jakąś rzecz np. obudowę ;)

Jak mi się złamało to wysłałem im 2 zdjęcia, adres do wysyłki, i to że szybko chciał bym ją z powrotem (bo wyjerzdzam) i za dzień jest u mnie. Bez żadnych kosztów oczywiście.


Gopro Hero 3+ Black Edition + 2x Sandisc Extreme 32GB + 2x Sandisc Ultra 32GB

Canon EOS 500D 

Acer TravelMate P273-M 

Camtasia Studio 8 

Gotowy film 

 

Kanał: 

 

 



Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →