Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Jedno mocowanie zamiast ...


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gumpinoga

gumpinoga

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 62 postów

    Napisano 03 kwiecień 2013 - 18:45

    ... zamiast multum przegubow,srub, ect. kupilem troche akcesorii do mojej Gopro , co prawda nie drogie ,ale .... caly wor przegubow,srub,mocowan ...itd , a nie lepiej by zrobic jedno mocowanie do uchwytu,no moze 2, ale z jedna glowica obrotowa ! cos takiego ,mam cos podobnego w statywie, sprawdza sie suer!!! okrecasz w kazda strone swiata ,bez przekladania ,miesznia itd.
    podejrzewam ze mozna to zrobic i oni o tym wiedza ,tylko zapewne nie o to im biega zeby jednym akcesorium zastapic reszte ...a gdzie zyski ???? :mrgreen:

    #2 Freud

    Freud

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 211 postów

      Napisano 03 kwiecień 2013 - 19:00

      Też mnie to ciekawi :) Chyba zrobię jakiś adapter.
      Z drugiej strony taka kulka nieco waży. :)

      #3 gumpinoga

      gumpinoga

        Ekspert

      • Użytkownik
      • PipPipPip
      • 62 postów

        Napisano 09 kwiecień 2013 - 10:01

        wazy, a co nie wazy ? :) a po drugie jedna kulka w kieszeni zamiast kilkanascie roznych przegubow :) to chyba lepsze jest co nie :)

        #4 gumpinoga

        gumpinoga

          Ekspert

        • Użytkownik
        • PipPipPip
        • 62 postów

          Napisano 09 kwiecień 2013 - 10:09

          wazy, a co nie wazy ? :) a po drugie jedna kulka w kieszeni zamiast kilkanascie roznych przegubow :) to chyba lepsze jest co nie :)


          z tego zdjecia ,zobacz tylko na glowiczke, :) nie jest taka duza,ja mam ja ,ale musze zerknac za sama ,bo to jest komplet ,sama glowica jest tansza a da sie ja napewno zaadoptowac do naszych kamer :)



          haha...jest to o co mi biega :) trzeba tylko dokupic mocowanie do statywu od Gopro i jazda :) wszystko da sie przerobic :)

          #5 pyokyo

          pyokyo

            Wyjadacz

          • Użytkownik
          • PipPipPipPip
          • 100 postów

            Napisano 09 kwiecień 2013 - 11:04

            to zależy do czego chcesz tego używać, bo czasem lepiej zastosować jeden przegub i śrubę niż głowicę kulową ważącą 200gram. Nie wyobrażam sobie tego na kasku albo na głowie mocować.Będzie to miało tak wąskie zastosowanie, że szkoda kasy.
            Jeszcze druga sprawa, że wydłuża to mocowanie kamery a jak dodasz do tego jeszcze adapter do statywów to w ogóle. I tu znowu będzie lepiej zastosować dwa dwa przeguby i dwie śruby niż to.

            #6 kosmal1098

            kosmal1098

              Member

            • Użytkownik
            • Pip
            • 23 postów

              Napisano 09 kwiecień 2013 - 11:05

              To lepiej dedykowany RAM MOUNT.Są dwie kulki :lol:
              Dołączona grafika


              Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →