Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Tablet-Smartphone do GoPro Hero3 balck

tablet smartfon hero3 GoPro

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Druzyna_RR

Druzyna_RR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Gdańsk/Łódź
  • Kamera: GoPro Hero3 Black
  • Karta pamięci: Kingstone 64GB Class 10

Witam,

 

Zaczynam swoją przygodę z kamerką GoPro Hero3 black chce zakupić coś co pozwoli mi do szybkiego przeglądanie zebranego materiału oraz do łatwego sterowania kamerą . Czy opcja tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite T110 za nie całe 400PLN będzie dobrym rozwiązaniem czy jednak nie ogarnie mi wystarczająco aplikacji GoPro App? i raczej rozglądać się za czymś innym? 



#2

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)
Dowiedz się czy na tablecie apka ma wsparcia

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk



#3

Druzyna_RR

Druzyna_RR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Gdańsk/Łódź
  • Kamera: GoPro Hero3 Black
  • Karta pamięci: Kingstone 64GB Class 10

Dowiedz się czy na tablecie apka ma wsparcia

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk

Wsparcie, czyli?



#4

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)
Napisz do Supportu gopro czy tablet oficjalnie jest wspierany przez ich aplikacje. Chociaż za 399 to w komputroniku był nexus 1 generacji

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk



#5

Druzyna_RR

Druzyna_RR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Gdańsk/Łódź
  • Kamera: GoPro Hero3 Black
  • Karta pamięci: Kingstone 64GB Class 10

ok dzięki za podpowiedz. Może jeszcze masz jakąś opcję godną polecenia jeśli chodzi o tablety i smartphone jak wiadomo telefon ma się zazwyczaj zawsze przy sobie więc chyba lepsza opcja tylko bez szaleństw cenowych :)



#6

marcin_730

marcin_730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Kamera: Hero 3 Black Edytion
Ja uzywam samsunga galaxy s2+ wszystko smiga. Popatrz sobie ceny na allegro, nie sa wysokie

#7

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)
Najpierw zastanów się co chcesz kupić czy telefon czy tablet i ile masz do wydania wtedy pomyślimy

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk



#8

Druzyna_RR

Druzyna_RR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Gdańsk/Łódź
  • Kamera: GoPro Hero3 Black
  • Karta pamięci: Kingstone 64GB Class 10

Telefon służy mi wyłącznie do dzwonienia i pisania sms od czasu do czasu skorzystania z internetu na chwilę obecną jest to Nokia Asha 210 z powodu dual Sim ( posiadam nr służbowy i prywatny) i jest to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie. Jeżeli miła by to być telefon to na pewno dual Sim z dobrą nawigacją + teraz z obsługą gopro, kamerę chce wykorzystywać również w samochodzie jako wideo rejestrator więc podgląd może się przydać(a jak wiadomo tel zazwyczaj zawsze mamy przy sobie). Przed kupnem kamery myślałem o Noki Lumia 630 DS jest w miarę rozsądnych pieniądzach i ma to co chce ale nie ogarnie kamery. jeżeli zmieszczę się w 1000PLN będzie to telefon jak nie to tableta do 500PLN jak się uda oczywiście.



#9

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

Problem jest taki, że z każdą aktualizacją to się zmienia, tzn. jedne urządzenia przestają, a inne wcześniej nie działające zaczynają działać. Jest na to sposób, zainstalowanie starszej apki ;) Także ja bym kwestie obsługi zostawił na dalszy bok, a zajął się poszukiwaniem telefonu z dualsim do 1000zł.

Moim zdaniem powinieneś zainteresować się ściągnięciem telefonu z chin. Xiaomi Mi3 to koszt około 273$ jeżeli dowalą VAT to lekko przekroczysz, a jeżeli nie to telefon wyniesie mniej jak 900zł.



#10

mayama

mayama

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Polska południowa
  • Kamera: Przed zakupem
  • Karta pamięci: Przed zakupem

U mnie pojawił się taki problem. Tablet łączy się z kamerą (Hero 3+), mogę na nim zmieniać wszystkie ustawienia w kamerze lecz nie ma obrazu z kamery. Czarny ekran. Zmniejszałem rozdzielczość, fps i dalej nic. Na Samsung galaxy nie mam żadnego problemu, wszystko widać, obraz z leciutkim opóźnieniem, ale jest ok. Miał ktoś takie problemy z tabletem?

Tablet: OV SteelCore 10+, android 4.1.1


Niewiedza jest pocałunkiem lenistwa.


#11

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)
Zainstaluj starsza wersje aplikacji

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk



#12

kilwater

kilwater

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Kamera: hero 3+ black edition
  • Karta pamięci: 32GB Toshiba class 10
Jak wyżej - zainstaluj starszą wersje, a następnie zrób update aplikacji, bez odinstalowywania starszej. W ten sposób uruchomilem to na 3 tabletach które miały problemy.


Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tablet, smartfon, hero3, GoPro