Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Hero 3 BE - Brak poprzednich nagrań po upadku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

BarneyNGU

BarneyNGU

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: H3BE
  • Karta pamięci: TDK 32GB (10)

Witajcie, 

 

testowałem sobie nowy nabytek czyli suction cup III, nagrałem pare filmików i zszedłem do garażu. Źle przymocowalem przyssawke i podczas nagrania upadła na kafeli z wysokości ok 1,5 metra. Kamera się lekko zfreezowała, a na LCD cały czas widniał zapis 22 sekund filmiku i nic się nie zmienialo. Przerwalem nagrywanie filmu gornym przyciskiem i nagranie sie ucielo. Chcialem sobie zobaczyć jak to wygląda na taśmach, wiec wkladam karte pamieci do kompa, a tu klops. Na karcie był tylko 1 film nagrany PO upadku, żadne nagranie sprzed nie zostało zachowane - czemu? Dodatkowo na karcie pojawiły się 2 dziwne foldery, których nie można usunąć i 1 plik

 

Nie formatowałem jeszcze karty, bo nie przeszkadzają mi te foldery, ale pierwsze widze coś takiego :D



#2

Paradise

Paradise

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 105 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro hero 3 silver+
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB Ultra Class 10
Możesz dalej nagrywać filmy? Jak tak to ok. Najlepiej wpisz nazwy tych folderów w Google z dopiskiem gopro. Może ci coś pokaże. ( ja tak robiłem ostatnio z plikami chyba flw.)ja się tak dowiedziałem. Możesz też napisać do supportu gopro jak nie znajdziesz odp.

#3

alvinek

alvinek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Hero 3 White
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Ta dziwna nazwa na końcu może oznaczać walnieta kartę pamięci.


Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →