Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Drony z KickStartera

kickstarter pocket drone AirDog

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artur

Artur

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Kamera:
    GoPro Hero 3+ BE
  • Karta pamięci:
    Samsung 64GB

Napisano 30 lipiec 2014 - 10:43

Witajcie,

 

nie wiem czy widzieliście ale temat może nie jakiś super nowy ale uważam, że warto wspomnieć. Jako, że w bliższym bądź dalszym czasie mam zamiar kupić jakiegoś drona to zacząłem szperać w necie co najlepiej kupić dla osoby, której poziom umiejętności możnaby określić jako "beginner" :) Całkiem przypadkiem znalazłem takie oto dwa projekty, jeden bliżej realizacji, mianowicie The Pocket Drone   oraz AirDog Jak dla mnie Pocket Drone jest aż zbyt wszystkomający, żeby był możliwy, ciekaw jestem stabilizacji obrazu. Drugi stanowi ciekawą opcję dla ludzi filmujących samych siebie podczas aktywności ( w przypadku braku operatora ). Zapraszam do dyskusji zwłaszcza na temat Pocket Drone, pomijając fakt, że kupuje się ze USA sądzę, że jest to ciekawa alternatywa dla DJI Phantom 1, która bije go rozmiarami (kieszonkowy ;)). Wszelkie infromacje dotyczące latania będą mile widziane.

 

pozdrawiam



#2 skiper83

skiper83

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 125 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Kamera:
    GoPro 3 Silver + Phantom 2 vision
  • Karta pamięci:
    SanDisk 16GB (10)

Napisano 31 lipiec 2014 - 08:52

wszystko jest fajne co jest w planach i projektach. Mój dron by miał system unikania kolizji z przeszkodami... brzmi ciekawie... tak ale czy będzie w pierwszej wersji produkcyjnej... nie bo jak da się wszystko na full opcji to nie będzie czym handlować później :)
Proponuję się trzymać mainstrimowych rozwiązań bo widać po fantomie jak ewoluował i trochę im to zajęło :) pomysły i projekty ciekawe ale trzeba czasu...



#3 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2261 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera:
    Hero 3 Silver
  • Karta pamięci:
    SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 31 lipiec 2014 - 15:50

Cały dron wygląda fajnie ale jak będzie w praktyce? Pomijając kwestię Ceny itp? Na początku sam bym nie zaryzykował jego zakupu choć nie powiem wygląda ciekawie.


Rejestruj nie filmy lecz emocje / Nie oglądaj filmów, spróbuj zrobić to sam żyj, zacznij żyć!

 

 



Wróć do Filmowanie z powietrza · Następny nieczytany temat →