Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Wyłączenie GoPro Hero 3 Silver


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Dzisiaj płynę sobie kajakiem i nagle wyłączyła mi się kamerka! Bateria na full! Kamera zamknięta w wodoszczelnej obudowie miejsce na karcie wolne na full! Nagrało się 10 minut! Po dopłynięciu do brzegu patrzę kamera ok włączam ją i mam jeszcze dwie kreski baterii! Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim?



#2

glazbiker

glazbiker

    Newbie

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Miejscowość:Piaseczno
  • Kamera: gopro hero 3+
  • Karta pamięci: sandisk 16gb
Jaka karta? Mi ostatnio wyłącza time lapsy. Kamera działa ale przestaje robić zdjęcia. Tak samo nagrywanie w protune działa jakieś 15 sek. Nagrywanie 1080p leci na lajcie p0 formacie karty w kamerze ale wcześniej też wyskakiwala naprawa pliku. Mam class 4...

#3

alvinek

alvinek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Hero 3 White
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Mi kamera się dziwnie rozladowuje... mam White, ostatnio naładowalem do pełna, zabieram kamerkę ze sobą, próbuje odpalić... nic... podłączam ja do tzw. banku energii i jak się okazuje kamerka jest rozładowana... ale odlaczam kabel i nagle jest naładowana do pełna. Zabieram się do nagrywania i nagle bateria pusta... będę musiał się skontaktować z FreeWay, bo to tak nie może być, że czasami kamera ma inny dzień...

#4

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Karta jak w opisie :) Alwinek u ciebie kamerka do serwisu :) Kwestia styków itp! Pisano kiedyś o tym na forum! I mnie jednak sprawa nie co inna :) Niestety nie mobłem zobaczyć o co biega kamerka na głowie i brak możliwości luknięcia co się dzieje! Możliwe przegrzanie kamery choć w to wątpię!



#5

alvinek

alvinek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Hero 3 White
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Jak oddam do serwisu White i stwierdza ze walnieta to co dostane? Nowe White czy Silver+?
Ale znajac życie w serwisie stwierdza ze nic takiego się nie dzieje. U mnie kamera czasami się nie włącza. Dopiero wyciągnięcie i włożenie baterii powoduje, ze reaguje na włączenie przyciskiem Mode. Nie wiem co z nią nie tak, ale jej zachowanie będę musiał nagrać i pokazać FreeWay.

#6

Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Możesz mieć uszkodzoną elektronikę wewnątrz kamery! Włóż naładowaną baterie i zobacz czy sama z siebie schodzi :)



#7

Rafał Kotlowski

Rafał Kotlowski

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Kamera: Gopro Hero 3+ Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk 32Gb (10)

A czy masz oryginalną baterię? Jeżeli tak to próbuj tego HARD RESET:

 

  • 1. Take the battery and SD card out of the camera. Let the camera sit this way for at least a few hours, overnight is better.
  • 2. Press the shutter button on the top of the camera and keep holding it down.
  • 3. With the shutter button still depressed, insert the battery.
  • 4. With the shutter button still depressed and battery in the camera, press the start/mode button the the front of the camera. Hopefully, the camera will power up and you’ll see a display on the LCD screen.
  • 5. Power off the camera and insert the SD card. Power the camera up and check the settings before using the camera.


#8

xamil

xamil

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 264 postów
  • Kamera: GoPro3 White
  • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

Dostaniesz White, mi wymienili na White jak wykryli niezbyt dobra jakość :)




Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →