Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

POPRAWA JAKOSCI VIDEO?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

klamothp

klamothp

    Newbie

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Miejscowość:Manchester
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black Edition
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme 64GB Class 10

Czy znacie jakis program w ktorym moglbym poprawic jakosc moich filmikow? Chodzi o to, ze mam kilkanascie nagran z gopro ktore zostaly juz w jakims zwyklym programie skonwertowane i tak na szybko, nie chodzilo o jakosc tylko zeby wrzucic na iphone i pokazac kumplom.. pozniej wypadek i tak dalej.. oryginaly usunela mi dziwczyna z laptopa poniewaz policja szukala nagran bo na kasku byla naklejka gopro oraz uchwyt wiec szperali za kamerami oraz video. Mam wiec troche materialu i chcialbym je poprawic nieco z gory dzieki za info.



#2

djwiocha

djwiocha

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
    Nie da się zrobić czegoś z niczego. Także i w przypadku video. Nie stworzysz realnie lepszej jakości gdy nie masz już dobrego materiału wejściowego. Także na drugi raz nie usuwaj a jak już musisz bo coś (jak wyżej napisałeś -policja) to zgraj gdzieś na płytę i dobrze zabunkruj gdzieś pod ziemią czy coś. Chociaż nie wiem czemu ukrywasz materiał przed policją. No ale to już nie moja sprawa.
    - Blog rowerowy
    - Profil pinkbike
    - Kanał YT

    #3

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1132 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64

    Konwertowanie robi największy burdel w jakości. Nie masz oryginału, nie masz jakości :(


    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB


    #4

    klamothp

    klamothp

      Newbie

    • Użytkownik
    • 22 postów
    • Miejscowość:Manchester
    • Kamera: GoPro Hero3+ Black Edition
    • Karta pamięci: SanDisk Extreme 64GB Class 10

    Rozumiem... thx za info. Filmiki skasowała mi dziewczyna podczas mojego pobytu w szpitalu, a że bylem jakby to ująć nieobecny przez tydzień (utrzymywany w śpiączce) nie pytała tylko działała :-/. Jeżdżę na motorze i filmiki które miałem na dysku były niezłymi dowodami na przynajmniej zabranie prawka :smile: mi i wielu znajomym...



    #5

    Gravis

    Gravis

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 124 postów
    • Miejscowość:Łct4Life
    • Kamera: GoPro HERO3+ BE
    • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)
    Nie masz się czym chwalić, tu na forum respektu takimi newsami nie zyskasz. Zachowaj to dla siebie bo średnio nas to interesuje co straciłeś. Videa straciłeś odpowiedź znasz. Temat uważam za zamknięty

    Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk



    #6

    klamothp

    klamothp

      Newbie

    • Użytkownik
    • 22 postów
    • Miejscowość:Manchester
    • Kamera: GoPro Hero3+ Black Edition
    • Karta pamięci: SanDisk Extreme 64GB Class 10

    Na Twoje zdanie kładę ..... nie ma się czym chwalić, wiec się nie chwale. Najmniej mi zależny na TWOIM respekcie i jakimkolwiek współczuciu. Uzyskałem odpowiedź na to co chciałem i styka.



    #7

    Priders

    Priders

      Ekspert

    • Moderator
    • PipPip
    • 547 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black Edition
    • Karta pamięci: 4x Sandisc, Extreme i Ultra

    @Gravis Spokojnie, kolega po prostu powiedział nam o swojej sytuacji i tyle. Bez agresji ;) Ciebie może nie interesuje, ale nie mów w imieniu forum. Może ktoś był ciekawy , jak do tego doszło  ;)


    • klamothp i David Zavadzki przyznali pochwałę

    Gopro Hero 3+ Black Edition + 2x Sandisc Extreme 32GB + 2x Sandisc Ultra 32GB

     

    Kanał: 

     

     



    Wróć do Porady, triki, ulepszenia - wszystkie modele · Następny nieczytany temat →