Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Wadliwe nagrania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

kasha

kasha

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Konin
  • Kamera: GoPro Black 3
  • Karta pamięci: SanDisk, 64GB, (10)

Witam

 

Zwracam się do was z ogromną potrzebą pomocy. Wczorajszego dnia nakręcałem pare bardzo ciekawych ujęć które są szczególnie dla mnie ważnego gdyż nie są do powtórzenia ;( Dzisiejszego dnia po podłączeniu kamery zauważyłem dziwne pliki jednego nagrania np. GOPR1457.LRV GOPR1457.MP4 GOPR1457THM . Nigdy wcześniej tak nie miałem, i co najgorsze jeśli klikam na plik z rozszerzeniem mp4, jest kompletna cisza. Uruchamia się odtwarzacz video, lecz nie ma żadnego obrazu ani dźwieku. Teoretycznie czas nagrania jest taki jaki powienien być ale nic się nie ukazuje. Mało tego plik z roszczerzeniem mp4 zajmuje przykładowo 1,4 GB . Proszę o pomoc lub jakąś wskazówke, czy da się co kolwiek z tym zrobić bo na prawdę mi już brakuje sił z kombinacjami, a bardzo mi zależy na tych ujęciach.

 

Pozdrawiam



#2

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1096 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Włącz film w VLC, bo prawdopodobnie brakuje ci kodeków. Reszta plików się nie martw. Jeśli chcesz wiedzieć co oznaczają wykorzystaj szukaj na forum bo temat już dawno był wałkowany

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB


#3

kasha

kasha

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Konin
  • Kamera: GoPro Black 3
  • Karta pamięci: SanDisk, 64GB, (10)

Problem polega na tym, że nawet VLC nie mogę odtworzyć. Próbowałem również na dwóch innych komputerach. Kompletny brak reakcji



#4

xamil

xamil

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 264 postów
  • Kamera: GoPro3 White
  • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

VLC Media Player albo Windows Media Player + kodeki K-Lite Codec Pack i powinno pójść, na słabych kompach nie otworzysz ich :)



#5

kasha

kasha

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Konin
  • Kamera: GoPro Black 3
  • Karta pamięci: SanDisk, 64GB, (10)

Niestety kompletny brak reakcji ;/ O możliwości sprzętu nie mam co narzekać więc podejrzewam że to też nie jest przyczyną. Najgorsze jest to, że zawsze bez jakiegokolwiek problemu ładnie śmigało ;)



#6

vip100

vip100

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Radzionkow
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: NoName, 64GB, (10)

Mam taki sam problem i te same objawy... i brak rozwiazania :( 

 

http://kamerypov.pl/...ktorych-plikow/

 

.... a strasznie mi zalezy zeby fimy w jakis sposob uruchomic / odzyskac.

 

Jesli znajdziesz rozwiazanie daj znac!  




Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →