Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Co to za ikona?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nygus7

nygus7

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów

    Napisano 16 kwiecień 2013 - 20:44

    Czy ktoś wie co moje Hero3 Black chciało mi przekazać?
    Ta ikona wyskoczyła mi zaraz po uruchomieniu (mam najnowszy soft).

    Załączone pliki

    • Załączony plik  ikona.jpg   107,65 KB   152 Ilość pobrań


    #2 Freud

    Freud

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 211 postów

      Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:01

      Jest to ikona, która mówi, że ostatnie nagrywanie nie zostało prawidłowo zakończone: wyciągałeś baterię lub na siłę jakoś wyłączałeś kamerę?
      Mnie się taka ikona pojawiła, gdy wyciągałem baterię przy włączonym nagrywaniu.
      Potwierdzenie powoduje "naprawienie" ostatnio nagrywanego pliku.

      Tak mi się przynajmniej WYDAJE ponieważ gdzieś obiło mi się tak o oczy, jeśli mogę się tak wyrazić.
      Niech mnie ktoś skoryguje jeśli się mylę.

      #3 Darro

      Darro

        Wyjadacz

      • Użytkownik
      • PipPipPipPip
      • 150 postów
      • Miejscowość:Warszawa
      • Kamera:
        Hero 3 Black
      • Karta pamięci:
        2 x Sandisk Ultra 64GB (10)

      Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:18

      Jest to ikona, która mówi, że ostatnie nagrywanie nie zostało prawidłowo zakończone


      Jestem podobnego zdania...

      #4 Boogie

      Boogie

        Specjalista

      • Użytkownik
      • PipPip
      • 44 postów

        Napisano 17 kwiecień 2013 - 20:11

        Jest dokładnie tak, jak piszecie. U mnie dzisiaj pojawił się ten znaczek, gdy kamera złapała zwieszkę podczas nagrywania, wynikiem której był twardy restart. Póżniej, po wcisnieciu któregoś przycisku, znaczek zniknął a na LCD wyswietliło się "File Repaired", czyli operacja udana, pacjent będzie żył 8-)
        GoPro Hero3 Black, LCD Touch BacPac, Battery BacPac, Wi-Fi Remote, SanDisk 64GB Class 10.

        #5 pyokyo

        pyokyo

          Wyjadacz

        • Użytkownik
        • PipPipPipPip
        • 100 postów

          Napisano 06 maj 2013 - 16:57

          Podbijam do tematu

          Już dwa razy widziałem taką ikonę i ani razu plik nie został naprawiony. Co mogę źle robić? wciskam raz ten przycisk obok obiektywu. W instrukcji jest napisane, że wystarczy wcisnąć dowolny. Potem jak zgram plik albo na lcd paku nie da się tego odpalić.

          Dodam, że nie było to jakieś mega extremalne nagrywanie tylko zwykłe w aucie zgodnie, z przepisami.

          poozdro

          #6 Vais

          Vais

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 2 postów

            Napisano 06 czerwiec 2013 - 19:10

            Ja tez miałem dość często tą ikonę.Po testach ,chyba doszedłem co jest tego przyczyna.
            Kamerkę miałem zamontowana na stelażu, blisko silnika,nagrywała kilka minut i pojawiała się ta ikona,czas nagrywania i rozłączania był różny.
            Nie wiedziałem o co chodzi.Postawiałem kamerkę na nieruchomym elemencie i nagrywała bez problemu.
            Przypiąłem ją do kierownicy i tez nic się nie działo procowała bez zastrzeżeń,wiec powrót na stelaż, a tam po kilku minutach ikona.
            Posiadam motocykl R1200gs i tam stelaż chroniący cylindry jest przymocowany do silnika,poco to pisze,wszystkie drgania silnika ,a są duże,były przenoszone na kamerkę,drygania powodowały odłączanie się karty pamięci i dlatego plik był przerywany i pojawiała się ta ikona.
            Zalecenia, nie montować na elementach narażonych na wysokie drganie,uważać żeby nie uderzać kamerka w nic podczas nagrywania,ja jeszcze zastosowałem takie stabilizatory które montuje się miedzy kamerka a obudowa wew., w celu zmniejszenia drżenia,są dostępne na eBayu.Od czasu zamontowaniu tych "stabilizatorów" sprawa się nie powtórzyła,oczywiście nie montuje na wyżej wymieniony stelażu


            pozdr. Vais
            nie wazne gdzie wazne z kim


            Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →