Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Problem z nagrywaniem i odtwarzaniem filmów BE


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anti

Anti

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 4 postów

    Napisano 06 maj 2013 - 15:32

    Witajcie,mam problem z odtwarzaniem filmików-przy wyższych rozdzielczościach niż 960 filmik w trakcie odtwarzania przycina się a głos idzie albo z opóźnieniem albo za wcześnie.Odpalałem nagrania paroma programami,mam najświeższe kodeki a i tak problem występuje :| .Czy to wina sprzętu?Zaraz okaże się ,że do kamery powinienem kupic od razu najnowszego MAC-a bo mój 2 letni HP na c..j się nadaje :shock: .Pozdrawiam

    #2 Michal

    Michal

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2037 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera:
      Hero 3 Silver
    • Karta pamięci:
      SanDisk Ultra 16GB (10)

    Napisano 06 maj 2013 - 15:47

    Na to wygląda . . .

    A jakiego masz kompa podaj parametry na szybko albo chociaż model?
    Rejestruj nie filmy lecz emocje

    #3 Anti

    Anti

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 4 postów

      Napisano 06 maj 2013 - 16:02

      HP G62

      #4 Guest__*

      Guest__*
      • Guests

      Napisano 06 maj 2013 - 16:08

      Jest na to prosty sposób.

      Uruchom odtwarzanie w zwolnionym tempie i zobaczysz co się stanie (w programach jest taka opcja). Jeśli film zacznie iść płynnie (dźwięk niestety będzie zniekształcony) to znaczy, że masz za słaby komputer.

      U mnie np. max co mi dobrze odtwarza to 720p50 lub 1080p25, to co powyżej to już spaprany obraz. W VLC media player naciskając na klawiaturze "-" (minus) w czasie odtwarzania zmniejszamy prędkość filmu od tyle, ile razy wciśniemy minus.

      #5 Anti

      Anti

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 4 postów

        Napisano 06 maj 2013 - 16:37

        Sprawdzałem i tak jak piszesz -obraz się nie zacinał ale dźwięk już tak.I to by wyjaśniało wszystko tylko,że teraz nagrałem filmik (1080,50fps)i odtworzyłem go za pomocą realplayer i poszło dobrze.....wariacji idzie dostać...


        Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →