Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gdzie najlepiej kupić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

radzik987

radzik987

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
    Witam, gdzie najlepiej kupić? na stronie producenta? w Polsce? a może w Chinach? gopro z produkcją hero3 przeniosło się do Chin, pewnie po to by nadążyć z produkcją, i można ją tam kupić taniej.

    #2

    Filonnet

    Filonnet

      Administrator

    • Admin
    • 558 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
    • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
    To zależy, jesli zalezy Tobie na cenie możesz kombinowac. Jeden z użytkownikow forum pisal, ze wybiera sie do Azji, poniżej masz temat mozesz do niego zagadac:



    Ja zamawialem ze strony producenta - cenowo wychodzi to samo jak w PL bo doliczaja Tobie clo ale gratis dosatlem naklejki (chyba, ze wszyscy je dostaja:)


     


    #3

    radzik987

    radzik987

      Newbie

    • Użytkownik
    • 11 postów
      Cena w Azji kusi. 310$ za blacka, no i kupujesz w serwisie który zabezpiecza transakcję. Choć widzę że w Azji też się wzięli za podobne kamerki o jest np taka AEE sd21 i w porównaniu do hero 3 jest lepszy obraz ( porównanie na youtubie ) i kolory o niebo lepsze. Co o tym produkcie sądzicie?

      #4

      Filonnet

      Filonnet

        Administrator

      • Admin
      • 558 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
      • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
      Hmm do takich porownan podchodzilbym ostrożnie - każdy producent może robic je pod siebie edytujac video.. A mozesz wleic film z porownania ?

      Co do ceny - fakt atrakcyjna - jesli jest pewnosc, ze to oryginal to gwarancje i tak masz na rok od producenta.


       


      #5

      radzik987

      radzik987

        Newbie

      • Użytkownik
      • 11 postów
        Przykładowy filmik

        Ale jest ich więcej, i raczej są testowane przez ludzi między innymi z Rosji Włoch i innych krajów i wydaje mi się, że są to użytkownicy, nie znalazłem jakiegokolwiek filmiku który by pokazywał wyższość hero3 nad Aee sd21.

        #6

        _TT_

        _TT_

          Newbie

        • Użytkownik
        • 22 postów
          Ściągając z poza unii europejskiej zapłacicie cło do znacznie podniesie koszty i wyjdzie niemal na to samo.
          A co do alternatywy to na dzień dzisiejszy lepsza i sporo tańsza jest np. ta sony:


          #7

          radzik987

          radzik987

            Newbie

          • Użytkownik
          • 11 postów
            Jeśli pogadasz z chińczykiem to napisze na paczce 20$ celnicy wtedy nie naliczą żadnego cła, a przesyłka DHL dociera w ciągu 5-7 dni

            #8

            LeoDogg

            LeoDogg

              Wyjadacz

            • Użytkownik
            • PipPipPip
            • 1018 postów
            • Miejscowość:Ciechanów
            • Kamera: GoPro 3 Black
            • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
            Trzeba szukać - ja w grudniu kupiłem GoPro 2 z amazon.com w cenie 199 USD ( była zajebista obniżka bo wyszła GoPro 3 ) ze wszystkim - wersję outdoor. Zamowilem ją na kolegę z Nowego Jorku, on przepakował w inne pudełko i wysłał jako używaną kamerkę internetową - prezent gwiazdkowy i przeszło , wyszła mnie nóweczka za 620 zlotych ! Tego raczej nic nie przebije :) Kupilem od razu zestaw Wassabi - 2 x bateria plus ładowarka sieciowa i kartę pamięci. Wassabi - 19,99 a karta jakies 30 USD. Do tego przesyłka kurierem kosztowala chyba 30 USD do Polski.

            Teraz kosztuje 279 USD

            Załączone pliki

            • Załączony plik  amazaonGoPro.jpg   59,67 KB   55 Ilość pobrań

            Ja i cała ta moja twórczość ;)

             




             


            #9

            _TT_

            _TT_

              Newbie

            • Użytkownik
            • 22 postów

              Jeśli pogadasz z chińczykiem to napisze na paczce 20$ celnicy wtedy nie naliczą żadnego cła, a przesyłka DHL dociera w ciągu 5-7 dni

              Z Chińczykiem to raczej ciężko będzie pogadać. :D
              Jak będziesz kupował używkę od jakiegoś prywatnego to zabieg może się udać. Ale wątpię aby sklep który w każdej przesyłce wysyła fakturę z ceną, miał ochotę "kombinować" aby jakiemuś polaczkowi zaoszczędzić parę zł. Nie pasuje, nie kupuj. W przesyłce idzie faktura i od niej w Urzędzie Celnym naliczane jest cło. To znacznie podnosi koszty. Z własnego doświadczenia wiem że przesyłka z chin nie doszła mi nigdy wcześniej niż po 2/3tyg. 5/7 dni to pobożne życzenia.

              #10

              Krzysiek27

              Krzysiek27

                Użytkownik

              • Użytkownik
              • 84 postów
                Zwykła przesyłka to rzeczywiście 3 tyg, ale kurier to zupełnie co innego i dużo droższego. Z doświadczenia wiem, ze nawet Chińczycy mający na ebayu wielkie sklepy bez problemu wyślą ci z zanizona wartością i jako gift

                #11

                radzik987

                radzik987

                  Newbie

                • Użytkownik
                • 11 postów

                  Jeśli pogadasz z chińczykiem to napisze na paczce 20$ celnicy wtedy nie naliczą żadnego cła, a przesyłka DHL dociera w ciągu 5-7 dni

                  Z Chińczykiem to raczej ciężko będzie pogadać. :D
                  Jak będziesz kupował używkę od jakiegoś prywatnego to zabieg może się udać. Ale wątpię aby sklep który w każdej przesyłce wysyła fakturę z ceną, miał ochotę "kombinować" aby jakiemuś polaczkowi zaoszczędzić parę zł. Nie pasuje, nie kupuj. W przesyłce idzie faktura i od niej w Urzędzie Celnym naliczane jest cło. To znacznie podnosi koszty. Z własnego doświadczenia wiem że przesyłka z chin nie doszła mi nigdy wcześniej niż po 2/3tyg. 5/7 dni to pobożne życzenia.


                  Tu się mylisz bo kurierem idzie 3-4 dni jak płacisz przez peypal, lub 4-7 jak innym systemem na który Chińczycy muszą czekać 1-2 dni na potwierdzenie płatności , co tydzień zamawiał biżuterię od 2 lat w Chinach a Chińczycy sami z siebie zawsze piszą wartość paczki 20$ wtedy nic nie płacisz. 2-3 tygodnie idzie zwykłą pocztą ale zdarza się że idzie 2 miesiące :). Drogich rzeczy nie polecam zamawiać przez zwykłą pocztę


                  Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →