Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Wybór zestawu


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barthas

Barthas

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 158 postów

    Napisano 03 czerwiec 2013 - 15:11

    Witam,

    Najbardziej zależy mi na porządnym uchwycie na rurki + na kask rowerowy. Nie pogardzę przyssawką dobrej jakości. Montowanie na klate to juz bajer ale wziąłbym :) Tych do przyklejania GP wogole mi nie potrzeba. Zwracam się z pytaniem, który zestaw będzie najlepszym wyborem?











    ?

    #2 Nav

    Nav

      Member

    • Użytkownik
    • Pip
    • 12 postów

      Napisano 19 czerwiec 2013 - 18:01

      Kupiłem tylko jeden z nich, więc opowiem o nim ;)

      chodzi o ten: (sklep SYSTEM-BANK, "Zestaw 27w1 przyssawka + adapter do GoPro HERO 3 2")

      Szybka przesyłka i nawet dodali gratis. Jakość elementów wydaje się nie być najgrosza, nie wypróbowałem jeszcze w ujemnych temperaturach..

      Są nieźle spasowane względem siebie, ale średnio współpracują z elementami oryginalnymi Go Pro. np te małe elementy wydłużająco-przegubowe (nie wiem jak to nazwać :P) słabo są spasowane i musiałem nawet pomóc sobie pilnikiem.. Tak samo szybko złącze. To ze sklepu świetnie pasuje do "gniazdka" Go Pro, ale wczep Go Pro nie wchodzi do gniazdka od System-Banku.

      #3 patraj

      patraj

        Member

      • Użytkownik
      • Pip
      • 22 postów

        Napisano 20 czerwiec 2013 - 00:45

        Dodam, ze paski beznadziejny, sruby trzeba czesto dokrecac srubokretem, za to swietny uchwyt rowerowy, naprawde jakosciowo zblizony do oryginalu ;)

        #4 olomos

        olomos

          Member

        • Użytkownik
        • Pip
        • 20 postów

          Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:11

          To jaki zestaw najbardziej polecacie? Najbardziej zależy mi na przyssawce i pasku.
          Smoke Weed Everyday!!!


          Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →