Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Jak to jest z tymi przylepkami?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 olivver01

olivver01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 3 postów

    Napisano 19 czerwiec 2013 - 20:51

    Witam,
    Pod koniec miesiąca szykuje się na zakup GoPro i mam kilka pytań odnośnie tego sprzętu. Jak to jest z tymi przylepkami, w zestawie dostajemy 2 o ile dobrze kojarzę i jak je przykleimy w jedno miejsce to muszą być tam na stałe? Czy można je odkleić i przyczepić gdzie indziej ale żeby nadal mocno trzymały? Chcę GoPro używać ze skuterem wodnym, więc nie chciałbym aby poprzez wodę kamerka mi się co chwila odklejała.
    I jeszcze jedno zasadnicze pytanie czy warto dopłacać do Hero 3 Black czy Silver wystarczy?
    Proszę o pomoc i jeżeli takie tematy już były na forum to przepraszam, ale przeszukałem i nie znalazłem
    Pozdrawiam

    #2 Ro83rt

    Ro83rt

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 224 postów
    • Miejscowość:TM
    • Kamera:
      GoPro Hero3 White
    • Karta pamięci:
      Sandisk 32GB (10)

    Napisano 20 czerwiec 2013 - 05:01

    Możesz przyklejać raz jeszcze tylko musisz nałożyć nowa taśmę 3m do kupienia bez problemu na allegro.
    Co do kamer to zależy czego oczekujesz. Pooglądaj na yt filmy jakie każda z nich kręci i wybierz sobie, która jakość Ci wystarcza. Ja mam hero3 white i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to taki, że nie zrobię "dużego" slow motion. I pamiętaj, że przy wysokich jakościach kręconych blackiem czy Silverem musisz posiadać dobrej klasy sprzęt do obrabiania materiału jak i porządną kartę pamięci.

    Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

    #3 Guest__*

    Guest__*
    • Guests

    Napisano 20 czerwiec 2013 - 05:25

    Jeśli chcesz koniecznie pilota do kamery, to Silver cenowo z pilotem wychodzi bardzo podobnie jak Black w Polsce. Czyli w tym wypadku Silver się nie opłaca.

    #4 olivver01

    olivver01

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 3 postów

      Napisano 20 czerwiec 2013 - 20:16

      Pilot mi raczej nie potrzebny, bo predzej czy pozniej molby se zgubic. Dziekuje za pomoc z przylepkami i obejrze filmiki na youtubie, ale jednak mysle ze zdecyduje sie na silvera.
      Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam


      Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →