Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Przerywa nagrywanie


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 G13

G13

    Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

    Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:40

    Mam taki problem- czasami kamera sama przerywa nagrywanie. Obojętne w jakiej rozdzielczości. Mam najnowszą aktualizację, kartę SanDisc ultra 32GB pod androida formatowałem na wszelkie sposoby i tryby. Nie pomogło. Czasami mogę nagrywać do oporu a czasem przerywa nagrywanie po kilku sekundach/minutach po włączeniu kamery. Nie ma reguły, może to być 5sekund albo 10minut. I tak w kółko. Nigdy nie wyskoczył mi znaczek termometru. Jest to wkurzające, ponieważ mając kamerę na kasku nie widzę czy nagrywa a wkurzam się odkrywając, że nic nie nagrała! Co robić? Spróbować jeszcze raz zaktualizować? Reklamować kamerę/ kartę?

    Napisałem miesiąc temu do freeway'a z moim problemem ale się nie odzywają. Może Wy pomożecie? :D

    #2 Jaszczompszypki

    Jaszczompszypki

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 2 postów

      Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:59

      Wydaję mi się że może być coś z kartą polecam ci sprawdzić zapis kary tym programem

      #3 Guest__*

      Guest__*
      • Guests

      Napisano 23 czerwiec 2013 - 20:37

      Mam taki problem- czasami kamera sama przerywa nagrywanie. Obojętne w jakiej rozdzielczości. Mam najnowszą aktualizację, kartę SanDisc ultra 32GB pod androida formatowałem na wszelkie sposoby i tryby. Nie pomogło. Czasami mogę nagrywać do oporu a czasem przerywa nagrywanie po kilku sekundach/minutach po włączeniu kamery. Nie ma reguły, może to być 5sekund albo 10minut. I tak w kółko. Nigdy nie wyskoczył mi znaczek termometru. Jest to wkurzające, ponieważ mając kamerę na kasku nie widzę czy nagrywa a wkurzam się odkrywając, że nic nie nagrała! Co robić? Spróbować jeszcze raz zaktualizować? Reklamować kamerę/ kartę?

      Napisałem miesiąc temu do freeway'a z moim problemem ale się nie odzywają. Może Wy pomożecie? :D


      Pożycz od kogoś inną kartę ultra 8 lub 16 GB i nagrywaj do oporu, zobacz co się stanie. Możesz też przetestować swoją kartę tak jak ja to zrobiłem. Jak będziesz miał gorsze wyniki to wina karty, możesz też mieć podróbę. W czasie testu najważniejsze jest ile jest miejsc z najgorszym transferem, a nie średni wynik.


      Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →