Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Gopro hero 3 black a paintball


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 delek

delek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 5 postów

    Napisano 16 lipiec 2013 - 16:26

    Witajcie mam zamiar kupic sobie Blacka, konkretnie potrzebuje do paintball oraz jadę za niedługo do Egiptu wiec rafy


    Powiedzcie mi prosze czy jest to dobry wybór , po 2 jaka karta mi wystarczy 32 czy 64gb? oraz ile bateryjka wytrzyma.

    Oraz jaki dobry dobry program do obróbki filmów na maca?


    Chce dokupic akcesoria taki zestaw z allegro 28szt cos podobnego warto to kupic oraz pasek na czoło ogólnie jesli wiece cos o przydatnych akcesoriach co mozna użyć w paincie to z chęcią wysłucham, oraz powiedzcie mi jak często pilota trzeba lądować czy zawsze z kamerka czy dłużej on wytrzymuje

    pozdr

    #2 Krzysq

    Krzysq

      Specjalista

    • Użytkownik
    • PipPip
    • 48 postów

      Napisano 16 lipiec 2013 - 16:39

      Ja miałem Blacka na paintballu i dał radę bez najmniejszego problemu. Najlepiej jest dokupić uchwyt na rurki i zamontować kamerkę na lufie, tuż przed spłuczką.
      Co do karty i baterii, to ja mam 16 GB oraz 2 zamienniki baterii. Karta trochę mała, ale graliśmy speedball więc dała radę. Baterii starczyło na 6 godzin zabawy.



      #3 Sebastian

      Sebastian

        I'm a Pro!

      • Moderator
      • PipPipPipPipPip
      • 853 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera:
        3BE/3BE+
      • Karta pamięci:
        16/32/64

      Napisano 16 lipiec 2013 - 19:38

      Nie idzie Ci wtedy lufa w dół ??

      Pozdrawiam

      Sebastian


      #4 Krzysq

      Krzysq

        Specjalista

      • Użytkownik
      • PipPip
      • 48 postów

        Napisano 17 lipiec 2013 - 08:06

        Nie idzie Ci wtedy lufa w dół ??

        Nie zauważyłem, żeby zamontowana kamera wpływała w jakimś stopniu na lufę.

        #5 jaroomaster

        jaroomaster

          Member

        • Użytkownik
        • Pip
        • 18 postów

          Napisano 23 lipiec 2013 - 10:32

          Uzywalem GP BE na polu i spisala sie na medal. Musze jednak przyznac, ze jezeli chcesz sobie postrzelac, nie mozna sie skupiac na filmowaniu, tylko na samej zabawie. W moim przypadku wygladalo to tak, ze Bacpac mialem prawie calkiem wyladowany, wiec do wlaczenia kamery byl potrzebny maly zabieg (wyciagniecie kamery z case i wlaczenie jej bez bacpaca) ale to wina bacpaca. wystarczylo mi spokojnie baterii zeby ograc fajne momenty. obylo sie tez bez dodatkowych tzw. fixow, bo w bagazniku woze ze soba flexible tripod, tory doskonale nadaje sie do montowania kamery nawet na markerze paintallowym. koszt - 20zl. tasma gaffer- niezbedna przy kazdych operacjach z GP - koszt - 12zl w castoramie. trzeba wziac tez pod uwage to, ze przy slonecznej pogodzie (i temperaturze pow. 20*C) klej z tasmy rozpuszcza sie i moze zostac na elementach kamery. ale to chyba normalka i juz kazdy sie do tego przyzwyczail. oto filmik:
          (nic szczegolnego ale obrazuje jak wyglada zabawa na polu)
          GoPro Hero 3 Black :: Sandisk Extreme 16GB MicroSDHC :: Bacpac Hero 3]
          [MacBook Pro i7 :: 16GB RAM :: MacOSX 10.6.8 :: Final Cut Pro 7.0 :: CineForm Studio (Free) :: MPEG Streamclip (Free)]

          #6 Bart2142

          Bart2142

            Newbie

          • Użytkownik
          • 1 postów

            Napisano 07 sierpień 2013 - 13:23

            A ile wytrzyma obudowa gopro jak ktoś trafi w nią kulą z farbą to obudowa wytrzymie?

            #7 jaroomaster

            jaroomaster

              Member

            • Użytkownik
            • Pip
            • 18 postów

              Napisano 11 wrzesień 2013 - 16:19

              Sprawdziłem i wyTRZYMIE ;D po kolejnych testach na polu paintballowym Black spisała sie niezle.


              Sent from my iPhone using Tapatalk -
              GoPro Hero 3 Black :: Sandisk Extreme 16GB MicroSDHC :: Bacpac Hero 3]
              [MacBook Pro i7 :: 16GB RAM :: MacOSX 10.6.8 :: Final Cut Pro 7.0 :: CineForm Studio (Free) :: MPEG Streamclip (Free)]

              #8 nobi

              nobi

                Ekspert

              • Użytkownik
              • PipPipPip
              • 70 postów

                Napisano 29 wrzesień 2013 - 11:09

                Świetne ujęcia, właśnie tego uchwytu do rurek chcę następnym razem użyć do przymocowania na markerze...
                Poniżej ujęcia przy użyciu Headstrap (uchwyt na głowie) przerobione zwykłym GoPro Studio - jakością są jakie są gdyż to jeszcze była GoPro 1, a światła mało.

                [attachment=2]1.jpg[/attachment]
                [attachment=1]2.jpg[/attachment]
                [attachment=0]3.jpg[/attachment]

                Załączone pliki

                • Załączony plik  1.jpg   53,69 KB   81 Ilość pobrań
                • Załączony plik  2.jpg   37,92 KB   81 Ilość pobrań
                • Załączony plik  3.jpg   49,71 KB   81 Ilość pobrań
                • Załączony plik  1.jpg   53,69 KB   81 Ilość pobrań
                • Załączony plik  2.jpg   37,92 KB   81 Ilość pobrań
                • Załączony plik  3.jpg   49,71 KB   81 Ilość pobrań

                powolutku się ziemniaczki gotują...

                #9 kepisty89

                kepisty89

                  Ekspert

                • Użytkownik
                • PipPipPip
                • 82 postów

                  Napisano 30 wrzesień 2013 - 16:57

                  Ja do tej pory raz miałem GoPro na Paintballu, słabe ujęcia miałem, ale złożyłem coś takiego:


                  Jak wspomniałem - wiem już, że więcej ujęć muszę wprowadzić i ciekawsze momenty ukazać, ale na pierwszy raz nie jest najgorzej.
                  Co do jakości - nagrywałem w 1080, ale pomieszczenie było bardzo słabo oświetlone.

                  TAK, kamerka nadaje się do paintballa.

                  #10 Ludek

                  Ludek

                    Użytkownik

                  • Użytkownik
                  • 3 postów

                    Napisano 18 październik 2013 - 12:30

                    Też używam kamerki do Paintballa. Świetna sprawa. Zacząłem niedawno i jeszcze nie miałem czasu filmików dobrze poskładać. Najbardziej podobają mi się ujęcia jak kamerę mam tak zamocowaną, że widać lufę i wtedy jak się biegnie to na filmiku widać jakbym był gościem z gry Counterstrike :D Coś pięknego.


                    Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →