Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Tanie Suction Cup


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michal

Michal

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2037 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera:
    Hero 3 Silver
  • Karta pamięci:
    SanDisk Ultra 16GB (10)

Napisano 19 sierpień 2013 - 13:51

Czy ktoś z was testował zamienniki Suction Cup z Allegro? Pytam z czystej ciekawości?
Rejestruj nie filmy lecz emocje

#2 mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 507 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera:
    Hero2
  • Karta pamięci:
    Lexar 32 (10)

Napisano 19 sierpień 2013 - 15:45

Te z głowicami kulowymi są bezużyteczne. Marna przyssawka, a głowica zbyt mała aby uzyskać kąty proste we wszystkich płaszczyznach. Sama konstrukcja głowicy kulowej "warta" swojej ceny. NIE POLECAM!
Teraz pojawiły się nowe modele i coś takiego kupił znajomy. Mają dość mocną gumę i dobrze trzymają. Mają na zgjęciach zębatki, coś na kształt oryginalnego mocowania, ale łapane jest na nakrętki które mnie dość irytowały gdyż często mi wypadały. Generalnie połowę tańsze i można powiedzieć, że o tyle samo gorsze. Do pędzącego samochodu czy motocykla bym tego nie przyczepiał.
Może lepiej zainwestować w oryginał i nie mieć niespodzianek?
Albo poszukać używki.
Pozdrawaim

#3 jarzombek007

jarzombek007

    Specjalista

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów

    Napisano 20 sierpień 2013 - 04:27

    Ja jakiś czas temu kupiłem taką " kupę": Szczerze mówiąc to za taką cenę nie spodziewałem się fajerwerków. Nie mogę również powiedzieć, że jest tragedia. Przyssawka trzyma dość mocno, chociaż trochę guma się odchyla i wydaje się, że zaraz się odklei to tak nie jest. Ta regulacja z kulką jest dość słaba chociaż nie zdarzyło mi się, że kamerka się przekręciła czy coś. Na pewno dużym minusem jest to, że ogólnie przyssawka nie jest zbyt stabilna i podczas jazdy kamerka drży. Drżenie kamery zależy trochę od tego gdzie jest przymocowana. Ja używam tego czasem przy motocyklu. Przyklejałem już kamerkę do baku, a także do bocznej owiewki. Ani razu kamera się nie odkleiła, jednak zabezpieczałem ją sznurkiem w razie czego.

    Teraz trochę inna przyssawka. Przeglądając internet natrafiłem na przyssawkę własnej roboty. Kupiłem taką przyssawkę: . Jeszcze nie testowałem tego, ale wydaje się być dość stabilne. Tutaj filmik:

    #4 Michal

    Michal

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2037 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera:
      Hero 3 Silver
    • Karta pamięci:
      SanDisk Ultra 16GB (10)

    Napisano 20 sierpień 2013 - 11:16

    THX
    Rejestruj nie filmy lecz emocje


    Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →