Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Zapomniane hasło na połączenie Wi-Fi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

JariiStudio

JariiStudio

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
    Witam
    Mam mały problem z połączeniem kamerki z Iphonem.
    Ściągnąłem nową aplikacje do Iphona. Jako że kupiłem nową kartę zrobiłem też aktualizację kamerki.
    Wszystko ok problem tylko w tym że nie pamiętam hasła do połączenia wi-fi.
    Iphon widzi kamerkę prosi o hasłu i dupa....
    Próbowałem wejść na stronę GoPro jednak jako że robiłem to prawie rok temu nie mogę odnaleźć opcji zmiany hasła,a co gorsze
    nawet gdzie powinienem zajść by otworzyć swoje konto w GoPro podczas rejestracji produktu.
    Jeśli znajdzie się ktoś chętny by pomóc z góry dziękuję.
    Pozdrawiam

    #2

    maxann

    maxann

      Newbie

    • Użytkownik
    • 6 postów

      Witam
      Mam mały problem z połączeniem kamerki z Iphonem.
      Ściągnąłem nową aplikacje do Iphona. Jako że kupiłem nową kartę zrobiłem też aktualizację kamerki.
      Wszystko ok problem tylko w tym że nie pamiętam hasła do połączenia wi-fi.
      Iphon widzi kamerkę prosi o hasłu i dupa....
      Próbowałem wejść na stronę GoPro jednak jako że robiłem to prawie rok temu nie mogę odnaleźć opcji zmiany hasła,a co gorsze
      nawet gdzie powinienem zajść by otworzyć swoje konto w GoPro podczas rejestracji produktu.
      Jeśli znajdzie się ktoś chętny by pomóc z góry dziękuję.
      Pozdrawiam


      Witam,
      Najprościej ściągnąć nowy soft ze strony gopro konfigurując go po drodze. Nie potrzebujesz starego konta i hasła. Dostaniesz 3 pliki jeden z nich to mała tekstówka z ustawieniami wifi który można edytować np notepadem, tam jest zapisane hasło. Potem te pliki na kartę. Update kamerki i tyle.

      Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

      #3

      JariiStudio

      JariiStudio

        Newbie

      • Użytkownik
      • 2 postów
        Serdecznie dziękuję.
        Pomogło....
        Pozdrawiam :D