Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Test DRIFT HD GHOST za darmo dla wszystkich forumowiczów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Pisz do Drift'a na forum! Albo lepiej zadzwoń pod podany przez nich numer!

Pozdrawiam

#22

RallyMan

RallyMan

    Newbie

  • Użytkownik
  • 17 postów
    Panowie, napalam sie na ten darmowy test :) czy już ktoś testował? warto? bo nie ukrywam ze tescik chciałbym zrobić poprostu dla siebie zeby sprawdzic co i jak z tym driftiem, bo czytam to tu i tam i okazuje sie ze bardzo duzo ludzi jest zadowolonych...
    Patrze tez na to wszsytko czy czasem nie kupic sobie jako drugiej kamery bo cena jak za to "coś" jest naprawde super! w swoim h3b chcialem kupic ekran i bacpac to daje razem ponad 700 zł czyli polowa tego co Drfit!!! to moze zamaiast kupowac tych gratow lepiej doplacic te 700 stow i miec drugą kamere....
    No ale powiedzcie czy i jak z tym testem :)

    #23

    Michal

    Michal

      Alpha i Omega

    • Senior Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 5194 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera: Hero 3
    • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
    Odpowiem Ci nie co inaczej. Wszystko jest dobrze i przyjemnie ale na własnej skórze jest jeszcze inaczej. Moim zdaniem warto. Bo za sam fakt możliwości przetestowania należy się plus. Tak jak sam piszesz 7 + 7 = nowa druga kamera. Opcja zajebista. Z tego co czytałem na naszym forum chłopaki testowali i są zadowoleni. Inna sprawa to to że wypowiedziała się jedynie jedna osoba i była i jest bardzo zadowolona. Ale powiem Ci więcej mój kumpel ostatnio w sumie dzięki mnie kupił sobie Drift'a i jest jeszcze bardziej zadowolony. Ja teraz brałbym jeszcze Drift na zasadzie dodatkowo kamerki DVR.

    #24

    RallyMan

    RallyMan

      Newbie

    • Użytkownik
    • 17 postów
      Michal,
      dziekowa za odpowiedz. Już sie umowilem na jutro na odbior z Driftowcami i spoko z nimi sie udalo dogadac zebym kamere mial nawet do wtroku :)
      Obiecuje ze mocno przetestuje kamere i dam wam znać :) trzymać kciuki! ;)

      #25

      robertn5012

      robertn5012

        Newbie

      • Użytkownik
      • 41 postów
      • Miejscowość:Warszawa
      • Kamera: Drift Ghost-S
      • Karta pamięci: SanDisk 64GB
      Powiedz może w jakich warunkach będziesz testował?

      #26

      Michal

      Michal

        Alpha i Omega

      • Senior Moderator
      • PipPipPipPipPip
      • 5194 postów
      • Miejscowość:Polska
      • Kamera: Hero 3
      • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
      To przy okazji wrzuć fotki i może jakiś filmik nagrany/zmontowany na yt/vi! Żeby jakiś materiał z testów pozostał w czasoprzestrzeni :P

      #27

      Gucio_96

      Gucio_96

        Newbie

      • Użytkownik
      • 1 postów

        Witam! Kamerę testowałem przez caaały długi weekend 3dniowy (1 listopada) i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Filmy super nawet po zejściu z jakości (mój komputer nie ogarnia za bardzo HD), pilot na ręce oraz funkcja GHOST to bardzo dobre patenty, bateria wystarczyła mi na 2,5 godziny kręcenia, możliwość podglądu filmów na ekranie oraz łączenie się z telefonem to kolene plusy!

        Niestety nie miałem (to tylko 3 dni) czasu na pobawienia się wszystkimi funkcjami, ustawieniami i uchwytami (Panowie ze sklepu dali mi gratisowo jeszcze jeden uchwyt do rur, którego nie ma w zestawie) ale wrażenie kamera na mnie zrobiła olbrzymie!

        Jedyna wada, to słaby komputer stąd filmy w oryginale leżą na dysku a ja nie za bardzo mam je nawet jak obrobić i gdzieś wrzucić, ale to na szczęście nie jest wada kamery!

        Z wad - lecz to rzecz gustu - w stosunku do Go Pro mogę wymienić brak możliwości mocowania kamery na klatce piersiowej! Ale za to lepiej wg mnie mocuje się ja na kasku (bez teletubisia) oraz na ramieniu (specjalne szelki)!

        Na koniec jeszcze pochwalić należy Panów ze sklepu Camonboard! Za możliwość testowania jej za darmo oraz za podejście do klienta! Ja wiem, że to ich praca, ale podejście do klienta mają wzorowę i godne naśladowania:)

        Jak ogarnę ograniczenia sprzętowe to z chęcią wrócę do tematu GHOSTA, chyba, że wcześniej ktoś mi da za darmo do testów Go Pro, które jakoś przekona mnie na swoją stronę (na pewno nie ceną)!
        Pozdrawiam!