Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Commander


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Dołączona grafika



Korzystał ktoś?

#2

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Włączę go jutro na lapku z windą 8 i napiszę coś nie coś

Wysyłane z mojego HTC One dual sim za pomocą Tapatalk 2

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Wypróbuj jeszcze program który linkowałem na forum wczoraj pod windows 8!

#4

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Przepraszam za opóźnienie ale dzisiaj dopiero usiadłem przy programie.

Więc po kolei.Program w Windows Store jest widoczny bez najmniejszych problemów albo klikając na link podany przez Michała, z którego można przejść do sklepu lub po prostu z samym systemie wybrać opcję szukaj.
No i pokazuję nam się aplikacja do zainstalowania


Najważniejsze -
Program jest w wersji BETA
. Producent nigdzie o tym nie informuję do czasu włączenia samego programu ( w prawym górnym rogu pokazuję się wstążka z napisem BETA).

Zaraz przy włączeniu programu, gdy nie macie jeszcze podłączonej kamery do komputera poprzez WiFi ( instrukcję jak dodać poszukam była gdzieś na forum), program zasygnalizuję że takowej kamery nie ma i dalej nic więcej nie pozostanie jak podłączyć kamerę. Jesli tego nie zrobimy wtedy nie pojawi się nawet główny ekran aplikacji.
Przy ekranie z brakiem podłączenia kamery także znajduję się w języku angielskim opis co trzeba zrobić krok po kroku aby taką kamerę podłączyć.

Dobrze, kamera podłączona i program włączony.



Pojawia się bardzo czytelny duży obraz wszystkich opcji jakie można ustawić w Naszej kamerce bezpośrednio na niej.
Czytelny i bardzo szybki. Każda zmiana dokonana w programie, np zmiana FPS w kamerze następuję w ciągu 1sekundy. Zmiana ustawień działa identycznie jak w appce dostarczanej przez producenta.
Jednak w ciągu 10 minut dostrzegłem kilka nie doróbek także lub braków podstawowych funkcji jakie taki program powinien posiadać więc

1. brak podglądu na żywo
2. lubi się zawiesić program między przełączaniem trybów - wtedy zostaje ikona do robienia zdjęć a kamera jest w trybie Video,
3. potrafi po 10 sekundach nagrywania filmów po prostu się zawiesić kompletnie i brak jakichkolwiek odzewu między programem a kamerą.


Moim zdaniem program nie warty Naszej uwagi na tą chwilę. Zobaczymy co czas pokaże bo widać potencjał ale nic nowszego niż producent pokazał w swojej aplikacji.

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#5

Tworek

Tworek

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 270 postów
  • Miejscowość:Głogów
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: 32GB SanDisk Extreme
Również próbowałem go uruchomić, ale nie dałem rady. Ogarnąłem GoPro + Telefon z Androidem i to zupełnie wystarcza. Działa bardzo stabilnie, nie wiesza się i ma podgląd w 1080/30, w formacie którym najczęściej nagrywam.

GoPro Hero 3+ Black + Battery BacPac + SanDisk Extreme 32GB


#6

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
A szkoda wieczorkiem albo jutro postaram się przetestować program kokurencji pod w7.