Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Gopro hero pomocy - nie włącza się nie ładuje się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21

Bolsik

Bolsik

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 55 postów
    jak im przedstawiłem sytację jakiś czas temu, poczułem się wyśmiany, i nie zamierzam mieć z nimi nic wspólnego

    #22

    galalalala

    galalalala

      Newbie

    • Użytkownik
    • 9 postów
      no to szukaj innego serwisu, jak nie to daj do jakiegos serwisu aparatow lub kamer i licz ze moze cos z elektryka i to naprawia

      #23

      maqmac

      maqmac

        Newbie

      • Użytkownik
      • 4 postów
      • Miejscowość:Kolobrzeg
      • Kamera: gopro hero2
      • Karta pamięci: 32GB

      Moje Gopro hero 2 po dwoch latach uzytkowania nawalilo :-( , nie wlaczalo sie i nie reagowalo na zadne przyciski (bateria OK). Wszystkie instrukcje wyszukane w internecie nie pomagaly.  :-(

      Juz szukalem serwisu aby ja wyslac do naprawy. :oops:

      I - zonk - eureka... :shock:

      Przez przypadek wpadlem na trop , iz kamerka zaczyna reagowac na przycisk po przebywaniu w niskiej temperaturze.

      Po paru godzinach w lodowce ( okolo 8 stopni C) kamerka zaczela funkcjonowac normalnie. Niestety po osiagnieciu temperatury pokojowej (22 stopnie) wracala do wczesniejszego stanu - czyli  - brak reakcji na jakikolwiek przycisk.

      Po przeanalizowaniu, doszedlem do wniosku, iz problem jest natury elektronicznej - kwestia tylko czy usterka mechaniczna czy programowa.

      Podarzajac tym tropem, zrobilem aktualizacje softu (wczesniej mialem oryginalny) - bo tylko to moglem zrobic samodzielnie w domu.

      Po aktualizacji, kamerka zaczela pracowac w kazdej temperaturze i wszystko dziala jak przed usterka  :-P

      Nie jestem szpecem od kamer , ale wydaje mi sie, iz problem z wlaczeniem kamerki polegal na blednym ustawieniu temperatury zabezpieczajacej kamerke.

      Prosciej mowiac - cos w sofcie sie popieprz..lo i zmienilo ustawienie termika - tak to sobie tlumacze.

       

      Do tych co maja problem z wlaczeniem kamerki - testujcie i piszcie komentarze  :-P

      (sorki - ale nie mam polskich znakow)



      #24

      piotrooo

      piotrooo

        Newbie

      • Użytkownik
      • 1 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: Go Pro Be Hero
      • Karta pamięci: 16 GB

      Cześć, 

       

      właśnie zakupiłem kamerkę go pro be hero, podczas pierwszego włączenia migneła mi 3 razy dioda plus 3 razy sygnał dźwiękowy. Po chwili się wyłączyła - pomyślałem że bateria padła - ale włączam do ładowania i nic - zero reakcji, nic nie świeci, nie ładuje. 

      Pytanie co zrobić? Czy ktoś miał podobny problem ? Napisałem do freeway i czekam na odpowiedź - nie chcę dawać do media markt bo pewnie serwis będzie trwał pół roku a i tak pewnie powiedzą że to moja wina. 

       

      Pozdrawiam



      #25

      KilereQ

      KilereQ

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 184 postów
      • Miejscowość:Łuków (lubelskie)
      • Kamera: GoPro HERO 2014
      • Karta pamięci: 2x Sandisk Ultra 32Gb 48mb/s
      Czekaj czekaj jaki model kamery kupiłeś?