Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Drift App

drift drift app app

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 632 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

1. iOS

Aplikacja DRIFT APP w APP STORE (urządzenia Apple) już dostępna do darmowego pobrania. Aplikacja służy do zdalnej osbługi (Wi-Fi) kamery DRIFT HD GHOST. Umożliwia podgląd kadru na ekranie telefonu/tableta, dostęp do zarejestrowanych materiałów i błyskawiczną możliwość dzielenia się nimi ze znajomymi, pełną kontrolę ustawień oraz podgląd statusu kamery, a wszystko to na odległość do 90 m!

 

Aplikacja kompatybilna z następującymi urządzeniami APPLE:

•   iPhone 4, 4S & 5 (iOS 4.3, 5 & 6)

•   iPod Touch 4 (iOS 4.3, 5 & 6)

•   iPad 1, 2 & 3 (iOS 4.3,5 & 6)

 

Aplikacja  do pobrania z APP STORE

 

Pomocnicze materiały tekstowe () oraz instrukcje video ()

 

2. ANDROID

Wszystkich zaś zainteresowanych aplikacją DRIFT APP na Androida, służącą do zdalnej obsługi kamer DRIFT HD GHOST, zapraszamy do wzięcia udziału w testach wersji beta.

Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon (), zainstalować ją uprzednio ustawiając w systemie możliwości instalacji aplikacji z poza Google PLAY i cieszyć się nowymi możliwościami. Zapraszamy do testów!


FORUM | |    |

 


#2

gapeman

gapeman

    Newbie

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Miejscowość:Piaseczno
  • Kamera: Go Pro --> Drift Ghost S --> GoPro 4B
  • Karta pamięci: 32gb

Witam , Dziś otrzymałem kamerę . Widzę że w sklepie Play jest już nowa wersja aplikacji. 2.0 . Zainstalowałem na telefonie "SGS 4 " Android 4.3 . Uruchomiłem WIFI w kamerce . urządzenia się sparują , widza się . Lecz przy próbie uruchomienia aplikacji na telefonie trwa to bardzo długo. Wyskakuje tapeta DRIFT. Raz nawet po 5 minutach uruchomił . się " zarys interfejsu" Lecz nie było ani podglądu ani możliwości modyfikacji funkcji. Podkreślam że w kamerce mam soft . 0.2.2.0 . taki dostałem . I to jest Najnowszy z tego co widzę . Chyba trzeba na aktualizacje czekać . 

Edit. 

Za 5 razem uruchomiła się aplikacja. Ale jest dość ciężko się połączyć z ta kamerka , po udanej próbie ponowne wejście na aplikacje powoduje zawieszenie się kamerki , bez wyjęcia baterii kamerki nie da się wyłączyć . 

Następna sprawa to wybór rozdzielczości w aplikacji w aparacie jest max 11mega  :) i podgląd galerii też nie działał . Tyle zauważyłem. 

Pozdrawiam 



#3

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

z przed chwili ze strony producenta:

Android połowa marca, długo trochę od czasu wydania kamery ale lepiej późno niż wcale :wink:



#4

camerOOn

camerOOn

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:Jarosław
  • Kamera: drift hd ghost-s
  • Karta pamięci: sandisc, 32 GB extreme

1. iOS

Aplikacja DRIFT APP w APP STORE (urządzenia Apple) już dostępna do darmowego pobrania. Aplikacja służy do zdalnej osbługi (Wi-Fi) kamery DRIFT HD GHOST. Umożliwia podgląd kadru na ekranie telefonu/tableta, dostęp do zarejestrowanych materiałów i błyskawiczną możliwość dzielenia się nimi ze znajomymi, pełną kontrolę ustawień oraz podgląd statusu kamery, a wszystko to na odległość do 90 m!

 

Aplikacja kompatybilna z następującymi urządzeniami APPLE:

•   iPhone 4, 4S & 5 (iOS 4.3, 5 & 6)

•   iPod Touch 4 (iOS 4.3, 5 & 6)

•   iPad 1, 2 & 3 (iOS 4.3,5 & 6)

 

Aplikacja  do pobrania z APP STORE

 

Pomocnicze materiały tekstowe () oraz instrukcje video ()

 

2. ANDROID

Wszystkich zaś zainteresowanych aplikacją DRIFT APP na Androida, służącą do zdalnej obsługi kamer DRIFT HD GHOST, zapraszamy do wzięcia udziału w testach wersji beta.

Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon (), zainstalować ją uprzednio ustawiając w systemie możliwości instalacji aplikacji z poza Google PLAY i cieszyć się nowymi możliwościami. Zapraszamy do testów!

Witam. Aplikację zainstalowałem na S III mini.  Ghost s + V.0.2.9.0 łączy się bez problemu. Z braku czasu testowałem kilka minut. Wady: brak ustawienia bitrate (jest tylko 25 i 30 fps), po włączeniu zapisu, na wyświetlaczu telefonu obraz staje się bardzo ciemny, ikona włączenia podglądu na żywo jest dość pokaźnych rozmiarów i zasłania środek ekranu (możnaby ją przesunąć do góry, lub dołu, jak kto woli. Ciekaw jestem, czy uda się programistom wprowadzić funkcję sterowania zoom. Więcej uwag po dłuższym teście. Pozdrawiam forumowiczów.



#5

robur

robur

    Newbie

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Miejscowość:-
  • Kamera: Drift Ghost-S
  • Karta pamięci: Kingston 64GB
Z softem v1.0.0 tez działa aplikacja 2.0. Mam samsunga galaxy s2.Czasem się coś przycina ale ogólnie działa ok. Czekamy na apke 2.5. Piszą ze ma być niebawem ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka



#6

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

no to może ja pierwszy wyrażę kilka słów na temat nowej apki dla Ghost S

- opóźnienie na ,,oko" 2sek

- nie zmieniają się ustawienia w kamerze samoczynnie

- działa podgląd galerii

-niby działa download z galerii ale nie mogę znaleźć na telefonie tego zdjęcia które pobrałem z kamery, nie wiem czy błąd softu czy telefonu

- brak ,,avatara" filmów w galerii co znacząco utrudnia przeglądanie ich, i znalezienie właśnie tego co chcemy obejrzeć

narazie tyle odemnie....

jakie są wasze spostrzeżenia?



#7

wuj

wuj

    Newbie

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Miejscowość:podlasie
  • Kamera: Drift HD Ghost-s
  • Karta pamięci: 2GB

A u mnie się nie uruchamia :cry:

 

 

 

 

wersja oprogramowania V0.2.9.0 może tu jest problem???



#8

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

na stronie producenta pisza że wymagany soft 1.0.0.0



#9

wuj

wuj

    Newbie

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Miejscowość:podlasie
  • Kamera: Drift HD Ghost-s
  • Karta pamięci: 2GB

zgadza się, już działa



#10

wuj

wuj

    Newbie

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Miejscowość:podlasie
  • Kamera: Drift HD Ghost-s
  • Karta pamięci: 2GB

Specjalnie zaawansowanych testów nie prowadziłem, ale:

 * obraz wyświetlany na telefonie jest ciągle ten sam tzn. zmieniam kąt widzenia kamery, oczywiście wyświetla się ikonka 90, 127, 160 ale widok jest ciągle ten sam (różnica widoczna dopiero po zrobieniu zdjęcia).



#11

wuj

wuj

    Newbie

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Miejscowość:podlasie
  • Kamera: Drift HD Ghost-s
  • Karta pamięci: 2GB

I jeszcze:

 * nie można włączyć wifi bez baterii w kamerze (używałem w domu przez cały dzień i tylko na kablu nie można było włączyć),

 * bez znaczenia jaki kąt widzenia mamy na kamerze po włączeniu, w aplikacji zawsze pojawia się 160.



#12

wuj

wuj

    Newbie

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Miejscowość:podlasie
  • Kamera: Drift HD Ghost-s
  • Karta pamięci: 2GB

Coraz więcej czasu z kamerką i coraz mniejsze zadowolenie.

Panowie jak jest u was z aplikacją? Jak ją poprawnie uruchomić?

Ja robię tak:

1. włączam wifi w kamerze

2. klikam na ikonkę aplikacji w telefonie i zaczynają się problemy.............

* wyświetla się setting i how to use

setting -> ok wifi w telefonie (wyświetla się informacja że telefon wykrywa ghost-a)

how to use -> instrukcja super bajerów i tak dalej........

 

Co zrobić by aplikacja się uruchomiła?

Ja klikam po X razy na ikonę aplikacji i za ~"10" razem wyświetla się komunikat uruchamiania aplikacji.

Wk.......... się nie miłosiernie bo oczywiście jak potrzebuję z niej skorzystać to nie chce się uruchomić lub się zawiesi.

 

Jakieś rady. Telefon Sony Xperia S



#13

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

a masz na pewno właściwą Apke? tzn na pewno dla GHOST-S ? ze starszą wersja były właśnie takie problemy.

Co prawda nie mam już Drifta ale ja robiłem to tak włączałem apke wyskakiwał czarny erkan ,,coś tam coś tam" ze niby nie połączony...

włączałem wifi w kamerze i na ekranie telefonu pojawiał się obraz z kamery po chwili jak się połączyły razem.

OCZYWIŚCIE WCZEŚNIEJ ZESTAW SPAROWANY

potem było wszystko już tak jak być powinno mogłem zmieniać funkcje, ustawienia, tryby, dostępny był również podgląd







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drift, drift app, app