Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro HERO3 BLACK vs HERO3+ SILVER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5198 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Zaraz zrobi się nam powyżej wspomiany onanizm sprzętowy itp. Lepsze wrogiem dobrego. Na poważnie wpierw trzeba określić co do czego z czym dla mnie i w moim wypadku.



#22

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Zaden onanizm sprzetowy - po prostu placac te 1.400 zlotych chyba lepiej dostac w zestawie chocby i tylko tego pilota, ktory pewnie w sprzedazy oddzielnie kosztuje z 350 zlotych. Jeszcze zeby ten silver + byl tanszy ale z tego co wiem jest teraz w takiej samej cenie co Black wiec nic na jego korzysc nie przemawia.
Czysta kalkulacja ot co.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#23

HTCDHD

HTCDHD

    Newbie

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec
  • Kamera: BE 3+
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 64gb

kamera ma służyć zima-narty  a sezon to motocykl, :)     i niestetry dylemat jest czy sens doplacać do b+ czy jednak Be zwykłe  , czy wlasnie silvera+    ,   póki co  chyba bede rezygnował z silver+ ponieważ pilot bedzie bedzie odgrywał dość dużą rolę,

wciąż nie jestem przekoanny do żadnej z nich albo raczej do dopłaty do black+ (onanizm czy nie , black+ jest troche fajniejsza)  nie bede z nią nurkował wiecej niz 20m na 100%



#24

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
No to co sie zastanawiasz ? Sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie, masz kase to bierz Black + i tyle.

Ja i cała ta moja twórczość ;)