Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Hero3+ Black a GoPro Hero3+ Silver

Decyzja wadyz zalety + -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21

Cyga

Cyga

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 164 postów
  • Miejscowość:Częstochowa
  • Kamera: Hero 3 Black edition
  • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

dzięki za informacje. Tak czy tak decyzja podjęta, padło na h3be i zdania nie zmienię :) tak przy okazji polecacie jakiś zestaw ładowarka+bateria  jakiegoś dodatkowe akcesoria, przylepce itp? widziałem zestawy na allegro za ok. 100zł tylko nie wiem które są warte uwagi.



#22

sliwoz

sliwoz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 45 postów

    dzięki za informacje. Tak czy tak decyzja podjęta, padło na h3be i zdania nie zmienię :) tak przy okazji polecacie jakiś zestaw ładowarka+bateria  jakiegoś dodatkowe akcesoria, przylepce itp? widziałem zestawy na allegro za ok. 100zł tylko nie wiem które są warte uwagi.

    Z Polskiej dystrybucji czy USA? Ile dałeś jeśli można wiedzieć. Ja mam też totalny mętlik w głowie co brać. Moja pierwsza kamera i stoje przed wyborem między 3BE, 3+ Silver, 3+BE. Masakra jakaś...



    #23

    Cyga

    Cyga

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 164 postów
    • Miejscowość:Częstochowa
    • Kamera: Hero 3 Black edition
    • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

    Patrzyłem z USA ale to się mija z celem, na allegro najtańsza z USA 1290zł i gwarancja nie wiadomo czy będzie a jak już będzie to wysyłać za granice koszty i nerwy czy coś poszło nie tak z przesyłką albo źle opisany produkt czy odmowa i kasa w plecy wtedy. W polskiej dystrybucji znalazłem na ceneo.pl za 1400zł z przesyłką 2 lata gwarancji. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać i brać z gwarancją z polskiej dystrybucji. Różnica cen żadna a jednak gwarancja przy tego typu sprzęcie powinna być, wystarczy spojrzeć na forum ilu użytkowników już z niej skorzystało. A kamerę dopiero kupuje. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie do czego kamera Ci będzie potrzebna i zobaczyć czy te zalety które ma 3+ a nie ma 3 będą Ci przydatne oraz vice versa. Ja pod uwagę wziąłem na sam koniec cenę i wyszło mi, że + nie jest warty swej ceny. Mówię tu o sobie bo każdy ma inne potrzeby i wymagania od sprzętu i moim zdaniem jest to każdego indywidualna sprawa którą kamerę wybierze ale według mnie jeśli + nie ma więcej fps co na pewno skłoniło by mnie do zakupu + to 500zł różnicy jest zbyt dużo.



    #24

    sliwoz

    sliwoz

      Newbie

    • Użytkownik
    • 45 postów

      Mam straszny mętlik w głowie jak wiele osób na tym forum. I jestem pewny jednego, że musi to być kamera z PL dystrybucji. A co dalej... nie mam zielonego pojęcia. 3BE i 3+ Silver to prawie ta sama cena lecz Silver nie posiada pilota, który by się przydał. Natomiast cena 3+BE mnie troche przeraża :/ Za serią 3+ przemawia mniejsza wielkość oraz niższa waga co jest dla mnie bardzo ważne (mocowana bedzie głownie na kasku gdzie te parametry są badzo istotne). Ale czy te różnice względem 3BE są aż tak znaczące? Co do jakości, to prawie nie widze różnicy miedzy 3BE a 3+BE. Natomiast obraz w 3+ Silver ma jakby bardziej żywe barwy. Czy jest to tak wszystko tak bardzo odczuwalne? Nie wiem... i chyba dalej zostanę w dołku.



      #25

      Cyga

      Cyga

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 164 postów
      • Miejscowość:Częstochowa
      • Kamera: Hero 3 Black edition
      • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

      Lżejsza 3+?  jakim cudem? kamera jest mniejsza o 25% ale to tylko obudowa jest mniejsza a kamera jest ta sama. Przy wadze tej kamery i jej rozmiarach to chyba żaden argument.



      #26

      sliwoz

      sliwoz

        Newbie

      • Użytkownik
      • 45 postów

        Lżejsza 3+?  jakim cudem? kamera jest mniejsza o 25% ale to tylko obudowa jest mniejsza a kamera jest ta sama. Przy wadze tej kamery i jej rozmiarach to chyba chyba żaden argument.

        No chodziło mi o obudowę czyli łącznie 3+BE jest lżejsza od poprzednika. A waga i wielkość na kasku motocyklowym przy duży prędkościach jest bardzo odczuwalna. Ma ktoś może obie kamery i dokładną wage? :D



        #27

        LeoDogg

        LeoDogg

          Wyjadacz

        • Użytkownik
        • PipPipPip
        • 1025 postów
        • Miejscowość:Ciechanów
        • Kamera: GoPro 3 Black
        • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
        Ja schodziłem max do 10 m - na tyle pozwalal instruktor bo nie mam zadnych uprawnien. Wifi pod woda i tak nie dziala a tak jak kolega wyzej napisal im blizej powierzchni tym jasniej i ladniej potem to wyglada. Polecam tez zakupic filtr na obiektyw w kolorze czerwonym - do filmowania w wodach tropikalnych

        Bierzcie za te 1400 z PL dystrybucji, to dobra cena.

        Ja i cała ta moja twórczość ;)

         




         


        #28

        Cyga

        Cyga

          Specjalista

        • Użytkownik
        • Pip
        • 164 postów
        • Miejscowość:Częstochowa
        • Kamera: Hero 3 Black edition
        • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

        ja w przyszłym tygodniu kupuje i już jakiś wyjazd na narty muszę zorganizować bo do wyjazdu sylwestrowego nie wytrzymam :)



        #29

        HTCDHD

        HTCDHD

          Newbie

        • Użytkownik
        • 15 postów
        • Miejscowość:Sosnowiec
        • Kamera: BE 3+
        • Karta pamięci: SanDisk Ultra 64gb
        Gdzie najtaniej znaleźć gopro b+ z polskiej dystrybucji. By miec bezpieczna gwarancję

        #30

        Cyga

        Cyga

          Specjalista

        • Użytkownik
        • Pip
        • 164 postów
        • Miejscowość:Częstochowa
        • Kamera: Hero 3 Black edition
        • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

        Wpisz sobie w ceneo gp3+ i wyszukaj najtańszy sklep i sprawdzaj co piszą o gwarancji i dla 100% pewności dowiedz się jak jest realizowana w sensie czy wysyłana do producenta czy sami próbują coś naprawić a jak sami to znaczy, że będą odrzucać gwarancje bo z tego co wyczytałem na tym forum to nie ma serwisu w Polsce który zna się na gp



        #31

        sliwoz

        sliwoz

          Newbie

        • Użytkownik
        • 45 postów

          A z transit.p ktoś zamawiał? Wszystko gra? Sprawy reklamacyjne ok?



          #32

          Gracek

          Gracek

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 113 postów
          • Miejscowość:Przemyśl
          • Kamera: GoPro Hero 3 Black, GoPro Hero 5
          • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

          Podłączam się pod pytanie sliwoz



          #33

          art80

          art80

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 80 postów
          • Miejscowość:gdansk
          • Kamera: gopro hero 3+ black
          • Karta pamięci: 32 gb lexar class 10

          Gdzie najtaniej znaleźć gopro b+ z polskiej dystrybucji. By miec bezpieczna gwarancję

          Szczerze???Najpewniej jest kupic ze strony gopro,pozostali to dystrybutorzy, sam sie przekonalem,ze mimo,iz gopro bardzo szanuje kilentow,to zwykly sklepik ma swoja odrebna polityke. Sklep kupuje sprzet od gopro i potem juz od niego zalezy co i jak z gwarancja.Firma gopro nie ma juz nic z tym wspolnego.



          #34

          Cyga

          Cyga

            Specjalista

          • Użytkownik
          • Pip
          • 164 postów
          • Miejscowość:Częstochowa
          • Kamera: Hero 3 Black edition
          • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

          Nie masz racji. Jeśli firma jest dystrybutorem to ma prawa a także obowiązki które wynikają między innymi z procedury gwarancji dlatego warto się dowiedzieć czy kamera jest odsyłana na gwarancje czy próbują naprawiać ją sami jeśli to drugie to wiadomo, że odrzucą w Polsce ciężko o dystrybucje a serwis to jest temat odległy.