Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Mocowanie do do samochodu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41

Bulczas

Bulczas

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 237 postów
    Hmm na pneumat mi to nie wyglada.. uzywam go bo zmarzniete rece bola...

    Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

    Załączone pliki

    • Załączony plik  uploadfromtaptalk1364149313204.jpg   77,35 KB   109 Ilość pobrań


    #42

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1316 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64
    Szukam i chyba nie umiem bo chcę kupić suction cup(v2) ale tylko pierwsza wersja jest dostępna.
    Będę wdzięczny za podanie linku do tego produktu z jakiegokolwiek sklepu w polsce lub allegro.


    Śrubokręt pneumatyczny lekka przesada.Zwykły śrubokręt wystarczy ale proszę pamiętać że aż tak często tego nie wolno robić bo plastik się odkształca i po paru takich dokręcaniach końcówka jest do wyrzucenia.

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #43

    Bulczas

    Bulczas

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 237 postów
      Pisałeś email do któregokolwiek ze sklepów kiedy będą? Prawdopodobnie brak u dystrybutora. Miałem taką sytuację przed samym Bożym Narodzeniem, napisałem do jednego ze sklepów i jak tylko się pojawiły to dostałem przesyłeczkę.


      #44

      Sebastian

      Sebastian

        Wyjadacz

      • Moderator
      • PipPipPip
      • 1316 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: 3BE/3BE+
      • Karta pamięci: 16/32/64

      Pisałeś email do któregokolwiek ze sklepów kiedy będą? Prawdopodobnie brak u dystrybutora. Miałem taką sytuację przed samym Bożym Narodzeniem, napisałem do jednego ze sklepów i jak tylko się pojawiły to dostałem przesyłeczkę.



      Tak pisałem do 9 sklepów i każdy nie ma na magazynie. Jak będą to powiadomią. Chyba spróbuję zagranicznych serwisach poszukać.

      Pozdrawiam

      Sebastian

      MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

       

      Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


      #45

      pyokyo

      pyokyo

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 100 postów
        ja mam zamiennik z allegro, do tego dokupiłem adapter też zamiennik który przykleiłem na stałe. Kupiony na allegro ponad rok temu jak jeszcze nie było wysypu tych przyssawek. Porównywałem z oryginalnym produktem i poza końcówką brak różnic (oryginał był zapakowany więc tylko przez folię).
        Teraz na allegro jest kilka rodzajów tych przyssawek te tańsze (ok. 15zeta) są mniejsze (tzn. mają mniejszą średnice przyssawki) te droższe (ok 30-40zł) są identyczne jak z gopro.

        Ten jest mój:


        Testowałem na dachu samochodu do max prędkości 130km/h, średnio auto jechało 70-90. Czas jazdy to ok. 35 minut.
        Kamerka była przymocowana na dachu,i oczywiście zabezpieczona linką do relingu. Nie ufał bym nawet oryginalnej przyssawce, jak Ci podczas jazdy odpadnie i tir po niej przejedzie to co do reklamacji oddasz ?

        #46

        wajsik

        wajsik

          Newbie

        • Użytkownik
        • 2 postów
          Pytanie do posiadaczy oryginalnych przyssawek "GoPro Suction Cup".
          Zakupiłem za 149zł w Media Markt i po otworzeniu w domu zdziwiłem się że nie ma śruby mocującej (ok tą mogę przełożyć z wodoszczelnej obudowy) ale brak też nakrętki! To po cholerę dają dodatkowe ramię? No chyba że trafiłem na wybrakowany towar... Więc pytam Was czy tak jest w standardzie?
          Brałem ostatnią sztukę więc nie mam jak porównać... zdjęcia w necie pokazują kompletne zestawy.
          Tu fota:

          #47

          Sebastian

          Sebastian

            Wyjadacz

          • Moderator
          • PipPipPip
          • 1316 postów
          • Miejscowość:Poznań
          • Kamera: 3BE/3BE+
          • Karta pamięci: 16/32/64
          Ewidetnie ci nie dali.w komplecie jest sruba dluga i jeszcze oprocz ramienia jest taki uchwyt krotki do montazu przy przyssawce. Za chwile dodam zdjecie



          Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

          Pozdrawiam

          Sebastian

          MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

           

          Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


          #48

          wajsik

          wajsik

            Newbie

          • Użytkownik
          • 2 postów
            A może w pierwszej wersji tego nie było? na moim nie ma nawet napisu który widzę u ciebie na zdjęciu "GoPro"?

            #49

            Sebastian

            Sebastian

              Wyjadacz

            • Moderator
            • PipPipPip
            • 1316 postów
            • Miejscowość:Poznań
            • Kamera: 3BE/3BE+
            • Karta pamięci: 16/32/64
            Nie mialem w rekach pierwszej wersji.moze w akcesoriach na gopro.com jest dokladnie napisane co jest w zestawie?

            Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

            Pozdrawiam

            Sebastian

            MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

             

            Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


            #50

            enforces

            enforces

              Użytkownik

            • Użytkownik
            • 148 postów
            • Miejscowość:Kalisz
            • Kamera: GoPro Hero3+ Black
            • Karta pamięci: brak

            Tak czytam i zastanawia mnie tylko jeden fakt o którym nikt nie pomyślał. Magnes ma pole magnetyczne. Pole magnetyczne może uszkodzić elektronikę. Mam w domu magnesy neodymowe, bardzo silne. Mały 2cm magnesik neodymowy przyciąga inny metal z dość dużej (w porównaniu do swoich wymiarów) odległości. Taki magnes teoretycznie może uszkodzić dysk, kartę pamięci, urządzenie rtv itd.



            #51

            Ro83rt

            Ro83rt

              Specjalista

            • Użytkownik
            • Pip
            • 240 postów
            • Miejscowość:TM
            • Kamera: GoPro Hero3 White
            • Karta pamięci: Sandisk 32GB (10)
            Mam magnes neodymowy wykorzystywany w firmie. Jego udźwig to około 130 kg. Przykładam do niego tel. Nokię e 52 i nic sie nie dzieje... Ba... Nawet mogę wykonywać połączenia :) to jest mit, ze magnes uszkadza. Inny użytkownik ma mocowania magnetyczne do gopro i kamera rownież sie nie uszkodziła.

            #52

            enforces

            enforces

              Użytkownik

            • Użytkownik
            • 148 postów
            • Miejscowość:Kalisz
            • Kamera: GoPro Hero3+ Black
            • Karta pamięci: brak

            Ano to spoko. Dobrze wiedzieć. Ja nigdy nie ryzykowałem.




            Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →