Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Rozmazane zdjęcia podczas ruchu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Michał GTR

Michał GTR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: be
  • Karta pamięci: Sandisk, 16GB

Mam kamerę silver+ i jak ktoś macha ręką lub podskoczy i kamera zrobi mu zdjęcie to ruchoma część ciała jest zamazana co robić? Czy w black edition też tak jest? Jak ktoś może to niech wyśle mi zdjęcie zrobione w podobnych warunkach kamerą black.



#2

mistrzCK

mistrzCK

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1465 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, 4x 32 GB
Kup aparat

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka


  • Gracek lubi to

#3

xamil

xamil

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 265 postów
  • Kamera: GoPro3 White
  • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

w black jest to samo, temat kilkakrotnie poruszany na forum i wniosek? miej umiejętności snajperskie albo statyw :)



#4

mistrzCK

mistrzCK

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1465 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, 4x 32 GB
Ludzie! W lustrzankach za 4 koła ciężko złapać ostrość dynamicznych scen a co dopiero kamerą! za tysiąc złotych. Nie ma tu autofocusa zresztą optyka też marna ( w stosunku do lustrzanek) a wymaga się jakby to miało być nie wiem co. Coraz bardziej mnie zaczyna irytować to forum bo ludzie kupują kamerę a najbardziej ekstremalnym sportem jaki będzie rejestrowany to 18 kumpla. Nagrywaj emocje nie obrazy jak miał któryś z forumowiczów w opisie. Mam w nosie jaki będzie obraz bo wszystko w dzisiejszych czasach się da podciągnąć tylko co i kogo nagrywam!

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka



#5

art80

art80

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • Miejscowość:gdansk
  • Kamera: gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 gb lexar class 10

Mam kamerę silver+ i jak ktoś macha ręką lub podskoczy i kamera zrobi mu zdjęcie to ruchoma część ciała jest zamazana co robić? Czy w black edition też tak jest? Jak ktoś może to niech wyśle mi zdjęcie zrobione w podobnych warunkach kamerą black.

Gopro wiele nie zwojujesz.Do takich ujec najlepiej zakupic aparat,a gopro zostawic do filmikow,ewentualnie mozna sobie strzelic  "sweet fotke" z patyka :cool:



#6

art80

art80

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • Miejscowość:gdansk
  • Kamera: gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 gb lexar class 10

Ludzie! W lustrzankach za 4 koła ciężko złapać ostrość dynamicznych scen a co dopiero kamerą! za tysiąc złotych. Nie ma tu autofocusa zresztą optyka też marna ( w stosunku do lustrzanek) a wymaga się jakby to miało być nie wiem co. Coraz bardziej mnie zaczyna irytować to forum bo ludzie kupują kamerę a najbardziej ekstremalnym sportem jaki będzie rejestrowany to 18 kumpla. Nagrywaj emocje nie obrazy jak miał któryś z forumowiczów w opisie. Mam w nosie jaki będzie obraz bo wszystko w dzisiejszych czasach się da podciągnąć tylko co i kogo nagrywam!

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Posiadanie gopro stalo sie poprstu modne,stad tyle zawiedzionych uzytkownikow.Zanim zdecydowalem sie na gopro,krecilem filmiki z powodzeniem fujifilm xp60 .Jest to fajny aparat z matryca cmos,nagrywa full HD,60 kl/s.Nie mozna porownywac go do gopro,bo to produkt skierowany do innej grupy klientow,ale dam sobie reke uciac,ze wielu amatorow bedzie z niego bardziej zadowolonych niz z gopro i zaoszczedza sporo kasy. Apart pozwal na robienie zdjec seryjnych,bodajze do 10kl/s.Tu przykladowy filmik 



#7

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Może inaczej! Kiedyś było tak mam kamerę a ona ma dodatek w postaci robienia zdjęć. Ale to dodatek! Analogiczne poniekąd było z aparatami i filmowaniem. Kamera taka jak GP jest pozbawiono wielu istotnych spraw związanych z aparatem stabilizacji af itp. Jeszcze o ile stabilne ujęcia zdjęciowe ujdą o tyle jako całkiem całkiem to jednak nie aż tak łatwa sprawa. Proste kamerka jest po to z natury by nagrywać filmy a to jej istotny ale nie do końca i nie zawsze funkcjonalny dodatek w postaci wykonywania zdjęć.



#8

fropel

fropel

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GP Hero3 Black+
  • Karta pamięci: Goodram microSDHC 32GB UHS-I

Spróbuj robić zdjęcia opcją burst: 30 klatek na sekundę. Specjalnie zrobione żeby łapać ludzi w ruchu. Więc jedno z tych 30-stu może wyjść dobre :D




Wróć do GoPro Hero3+ · Następny nieczytany temat →